şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pub game oyunlarını izlerken çok eğlendirici olabilen dota 2 oyuncusu.

  --- spoiler ---
  film gibi olduğundan spoiler uyarısı içerebilir.

  geçen gün tobi wan isimli süper oyun anlatıcı ve 3 arkadaşı daha pub oyun girdiler. kendisinde dragon knight vardı. 5 level'a geldiğinde 3 armor 2 stun verdi ve ortadan üst lane'e gank'a gitti. üst lane'de tobiwan akasha ile kasıyordu ve dendi tobiwan'a geliyorum deli armor'um var, kule dibi adamı kesicez dedi. dendi adama saldırmaya başladığından itibaren 20 saniye boyunca izleyen tobiwan adam ölürken geldi ve beraber adamı kestiler, kulede dendiyi öldürdü. tobiwan'ı güzelce harrasladı. oyun boyunca lane'den ayrılmayan tobiwan ile dalga geçti ve rahat olun akasha kasıyor ifadesini kullandı.

  bir sonraki oyunda dazzle alan dendi yine kırdı geçirdi. grave skilli cooldown'da iken yanındaki adama grave var dal dedi, adam öldü ve öldüğünde grave'in cooldown süresi 25 saniye idi. 10 dk sonra furion lothar'a sahip bir şekilde üst lane'i iterken dendi yine arkadaşına dal bende dust var dedi, adam daldı fakat furion lothar ile kaçtı. tahmininiz üzere dendi'de dust yoktu. herşey olumsuz gözükse dahi, bu oyunların hepsini kazandılar. oyuna o kadar hakim oynuyor, her yeri 2 saniye içinde o kadar güzel kontrol ediyor ki, hemen oyuna girip aynısını yapabilir miyim, benden farkı ne amk diyebilirsiniz. creep'lere o kadar dalıyoruz ki last hitiçin, diğer lane'ler umrumuzda olmuyor. fakat dendi gibi oyuncular önündeki creep'leri, rune'ları, nc'leri, oyuncuların hepsini çok güzel anlık takip edebiliyor. "ss nerde" çoğu zaman demiyorlar bile. düşman kişisinin ekranda ilk göründüğü anda refleks gösterebiliyor.
  --- spoiler ---

  stream adresi : http://www.joindota.com/…livestreams/391-navi-dendi
 • pudge, nevermore, storm spirit ve invoker en çok oynadığı herolardır. na'vinin mid oyuncusu. pub gamede syllabeara 12 tane battlefury çıkmışlığı vardır.
 • babası vefat etmiş mi, yoksa bunları bırakıp gitmiş mi, öyle bir muhabbeti olan profesyonel dota 2 oyuncusu.
 • pudge oynuyorsa eğer;

  (bkz: çekme ananı bacını sikiyim çekme)
 • şu an acayip bir şekilde twitter üzerinden xboct hakkında tartıştığım pro dota2 oyuncusu. hala anlatamadım derdimi, çok kızmış bir şeye ama neye anlamadım
 • twitch adresine şuradan ulaşılabilir. turnuva ve international elemeleri olduğu için bu aralar pek yayın yapamıyor heralde.
 • (bkz: natus vincere)
 • pudge ve puck'ın hard prosu, visp'i carry oynayan zaat
 • dota 2'nin messi'sidir.
 • bugünlerde yürek yiyip public maç atan toroman. an itibariyle oynadığı lone druidde 1/10/10 oynuyor. oyunu durdurup twitch üzerinden "feedlediğimi falan yazanlar bi siktirsin gitsin, oyun hakkında birşey bilmiyorsunuz." minvalinde bir laf etti.

  public maçta bu kadar sinirlenmesi garip.