• her ay ilgilendiğiniz kategorilerde denemeniz için ücretsiz ürünler gönderen site.
  • beleşe tester arayan site. sen kullan yüz kremin, sivilce falan yaparsa haber ver. kullan o bitki çayını, kusmazsan bizi ara. kullan şu yüzey temizleyiciyi, o sırada başın dönerse bize söyle.

enayi.avi
  • tester yollanırsa ürün hakkında sitede yorum yazmanız gerekiyor. büyük ihtimalle "çok kullanıcımız olursa, markalar reklam olsun diye bize tester yollar" diye girişimde bulunan site. güzel mantık aslında ama türkiye'de işe yarayacağını pek zannetmiyorum. göreceğiz.
  • ilk kutusunu bu ay alacağım girişim. 1 hafta içinde elime ulaşacakmış. deneyelim bakalım neymiş ne değilmiş. o diil de, giderek umutsuz ev kadınına dönüştüğümü fark etmiş olacaklar ki, bana önerdikleri bütün ürünler temizlik maddesi.

edit: kutu gelmedi. sözde, kargo gelmiş ama beni evde bulamamışlar, ki evdeydim söyledikleri tarih ve saatte, o yüzden de çıkış şubesi olan çamlıca'ya yönlendirilmek üzere pendik-mostar şubesine gitmiş. aradım şubeyi, yok öyle bi şey, bize hiç gelmedi dediler. beklediğim bir şeydi zaten kutunun gelmemesi. ucuz etin yahnisi dedim, uğraşmadım. birazdan e-posta göndereceğim üyelik iptalim için.
  • ürünlerim geldi. deterjan dökülmüş ama olsun gerçekten güzel kokuyormuş. kargoyu güzel kokuttu yani. ocak ayı için beklemekteyim. neden böyle birşeyle uğraşıyorum bilmiyorum :/
  • profilime uygun ürünü bir türlü bulamayan. ne yapalım traş losyonu mu kullanalım anlamıyorum ki.
  • bir arkadaşımın tavsiyesiyle denebunu.com'a üye oldum. şansıma üyeliğimin ilk ayında sorun çıkmış. şu ocak ayının sonlarına doğru hala aralık ayında gönderilmesi / kullanıcıya ulaşması gereken kutular kargo şirketi sebebiyle gönderilememiş / ulaşmamış. bu sebeple ara sıra yoklasam da hala bana göre ürün bulunmamakta...

her bir boku işaretledim. evcil hayvanı bile işaretledim. sevabına sokakta kedi köpeğe veririm falan diye. denebunu.com 'u yine de başarılı buluyorum. sosyal medyada da aktifler. bi de kutular gelse de biz de kazan-kazan yaşasak.

imza: beleşçi parafin.
  • öldü diye düşündüğüm...
  • instagram'da bloggercılık oynayanların yeni gözde sitesi.

merak edip #denebunucom'a bir bakayım dedim. güya herkese farklı ürünler koyacaklarken kutuların içerikleri %90 aynı. en çok ilgimi çeken şey ise carte d'or kakaolu puding ve mac ile the body shop indirim kuponları. carte d'or kakaolu pudingi denemeyen var mıdır acaba? ya da indirim kuponu göndermenin nesi "denemek" ile ilgili?

tahminimce en fazla 4-5 ay ömrü var bu sitenin.
  • deneme ürünleri gönderen site. buraya kadar sorun yok fakat ne attığım maile dönüş yapıyorlar nede paylaştıkları fotografların altına yoruma izin veriyorlar. hiç bir şekilde ulaşmak mümkün değil. ayrıca bir kargo şirketiyle anlaşmışlar allahlık. (bkz: #66410204)
hesabın var mı? giriş yap