şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçelidir.
  • işinin ehli çılgın fotoğrafçı.
  • esaslı kızdır.
  • okul sevdasına doyamadığından ötürü ülke sınırlarını aşıp rusya da bölümden bölüme atlayarak okumaya doyamamış,sanatın bir çok dalında kreatif fikirler üretebilen,fotoğraflara yüklediği anlamlarla son günlerde adından söz ettiren hatun.son röportajlarına şu linklerden ulaşılabilir:

oldmag

supersonicelectronic

lecool

issuu
  • çerkes köyleri projesini http://www.cerkeskoyleri.com/ adresi üzerinden yayımlayandır. ben kendisini tanımaz etmezdim, bi retweet üzerinden linki gördüm, önce projesini, sonra da diğer fotoğraflarını gördüm. beraberinde twitter'dan takip edip gündelik hayatına dair biraz bilgi edince çok süper bi insan sonucuna vardım.

türküde boşuna demiyor zaten "yandım hop çerkes, yanıyor herkes" diye. elimizi attığımız bi alanı da güzelleştirmeyelim be kardeşim; insanın dünya çerkes olsun diye temenni edesi geliyor
  • kimseye bir şey yutturmayan, yaptığı projeyle çevresinde büyük takdir toplamış sanatkar. tolllük yapayım diye bir kadına hıyar demek, hıyarlıkta bile kelek çıkmayı gerektirir. yüzyüzeyken de bu lafı bana veya denef hanıma sarfetmenizi tavsiye ederim.
  • ismi bile tek başına sanatçı olmasına kafiyken, bununla yetinmeyip fotoğraf işine girişen, girişmekle kalmayıp bu uğurda yollara düşen, düşünce gülen, tahminimce akıl sağlığı pek yerinde olmayan deliler delisi güzel insan...
  • fotoğraflar ile kafayı kırmış güzel bir ablamızdır. ışık seninle olsun.
  • ohoo, ben kendisini şuncacıktan beridir tanırım. zaten o kadar tanırım. annesi arada bize bırakırdı işi falan çıkınca. ama bugün bir yerlere geldiyse bunda benim de payım büyüktür, tamam belki fotoğraf sanatını öğretemedik ama, içkiye, kumara da alıştırmadık yani. bu da benim sanata katkım olsun, hadi bakalım.
  • şöyle ezikler tarafından sataşılmasını izlemek eğlenceli sadece.