şükela:  tümü | bugün
  • uçurum dizisinin italyan oyuncularından biri. çok canlar yakacak gibi duruyor. takipteyiz.
  • burada laf cok'da ilk defa gordugum, programda hem gordugu ilgi bakimindan hem de icten ve samimi davranislariyla simge fistikoglu'nu geride birakan italyan oyuncu. simge fistikoglu gibi "ben zekiyim, ben basariliyim, ben guzelim" havalarinda degil kendisi. aksine, etrafina yaydigi cok olumlu bir havasi var.
  • muhteşem yüzyıl'da nurbanu sultan rolünde oynayabilirmiş çok yakışacağına eminim.
  • muhteşem yüzyıl'da nurbanu rolünü oynasaydı eminim ki merve boluğur'un tikican vari tavırlarından daha iyi iş çıkarırdı. güzel,seksi, alımlı ve de bozuk türkçe ile nurbanu rolü için biçilmiş kaftandı. dizinin izleyici kitlesi ise denise fikrine çok sevinmişti, olumlu bakıyordu. ama timur savcı son dakika gölü atarak merve'yi seçti.

neyse.. şimdi denise kanald'de başlayacak olan sanem çelik'in dizisinde oynayacakmış, merakla bekliyoruz. timur da izlesin.
  • bu aralar kanal d'de yayınlanan inadına yaşamak adlı dizide 'gina' karakterini canlandırmaktadır. canlandırdığı karakter, dizide adı 'emir' olan oktay kaynarca nın italyan sevgilisidir.