şükela:  tümü | bugün
 • uçurum dizisinin italyan oyuncularından biri. çok canlar yakacak gibi duruyor. takipteyiz.
 • burada laf cok'da ilk defa gordugum, programda hem gordugu ilgi bakimindan hem de icten ve samimi davranislariyla simge fistikoglu'nu geride birakan italyan oyuncu. simge fistikoglu gibi "ben zekiyim, ben basariliyim, ben guzelim" havalarinda degil kendisi. aksine, etrafina yaydigi cok olumlu bir havasi var.
 • muhteşem yüzyıl'da nurbanu sultan rolünde oynayabilirmiş çok yakışacağına eminim.
 • muhteşem yüzyıl'da nurbanu rolünü oynasaydı eminim ki merve boluğur'un tikican vari tavırlarından daha iyi iş çıkarırdı. güzel,seksi, alımlı ve de bozuk türkçe ile nurbanu rolü için biçilmiş kaftandı. dizinin izleyici kitlesi ise denise fikrine çok sevinmişti, olumlu bakıyordu. ama timur savcı son dakika gölü atarak merve'yi seçti.

  neyse.. şimdi denise kanald'de başlayacak olan sanem çelik'in dizisinde oynayacakmış, merakla bekliyoruz. timur da izlesin.
 • bu aralar kanal d'de yayınlanan inadına yaşamak adlı dizide 'gina' karakterini canlandırmaktadır. canlandırdığı karakter, dizide adı 'emir' olan oktay kaynarca nın italyan sevgilisidir.
 • 2012 yılında uçurum dizisinde felicia karakterini canlanmış olan 1991 doğumlu italyan oyuncu. 1.71m boyundadır ve sedef yeşili gözlere sahiptir. italya'da oyunculuk, moda ve balerinlik üzerine eğitim almıştır. uçurum dizisindeki başarısının fark edilmesinin ardından inadına yaşamak ve düşler ve umutlar dizilerinde de bir süre oynamıştır.
 • minimum 4-5 senedir benim hep iddia ettiğim bir şeyi yapmaya çalışıyor ve başarısız olmasını neye bağlayabilirim bilmiyorum. herhangi bir batı ülkesinin sokaktaki alelade vatandaşının bizim ülkenin abuk dizi/film şartları sayesinde milyonlar kazanacağını iddia ederdim hep. bir çift renkli göz ve fit bir vücutla herhangi bir avrupalının kapamayacağı rol yok bence. aryan özlemi mağduru bir ülkede yaşayan biri olarak gözlemim buydu.

  sanırım denise ya 5 senede türkçe öğrenemedi ya da oyunculuk olarak o kadar kötü ki hep yek gibi iletişim okuyan üniversite 3. sınıf öğrencilerinin daha iyisini çekebileceği filmlerde rol alabiliyor. meriem sahra userli'yi düşündükçe ne kadar şanslı olduğunu düşünmemek elde değil. denise becerememiş olabilir ama fikrim hala aynı; yamuk yumuk bir türkçe ve avrupalı olmakla bu ülkede acayip yerlere gelinebilir.

  fiziği inanılmaz hoş bir kadın, yüzü gözü enteresan açılardan çekilmedikçe bence sıradan ama şu pozu bir türk aktris verse 3 ay konuşulurdu heralde. inanılmaz bir fiziği var.

  http://i.imgur.com/dr3fsck.jpg
  http://i.imgur.com/hr0xe5q.jpg

  ilk kez bir kadının verdiği frikik aklımı aldı. böyle bir frikik çeşidi var mı ya cidden? doğru açıdan çekilince yüzü çok güzel.

  http://i.imgur.com/k9d0yw7.jpg

  tabi ilk verdiğim iki fotodan yüzünün aslında şu verdiğim fotodaki gibi olmadığını anlamak mümkün. bu durumun aynısı saadet ışıl aksoy'da da var. bir fotoda huri gibi, öbüründe komşunun renkli gözlü çirkin kızı gibi çıkıyor. entry'ime denise'in son bir pozuyla nokta koyayım.

  http://i.imgur.com/tcmihpn.png