• bu kadını gördükçe yazığım geliyor nedense. o heybetli, şaşalı görüntüsünün altında müthiş bir yalnızlık, özgüvensizlik, sevgisizlik hissediyorum. tüm o saldırganlığı, çirkefliği sevilmemekten. ama bu kadar kötü kalpli olursan kimseler sevmez seni deniz.
  • (bkz: kazulet)
  • insanların özel hayatına bok gibi muhalefet olan orospudur kendisi küfür etmek istemezdim ama bu kadarı da fazla ya sen dünyaya gayrimeşru çoçuk getir bunu yaparken kimseye sorma izin alma(ki normal olan özgür iradesi)ama trans bi birey hayatında ki ruh eşini bulup mutlu bi yuva kurup evlendikten sonra çoçuk sahiplenmesine vs taşıyıcı anne yardımı ile dünyaya yavrusunu getirmesine karışşşşş vay efendim “sen ona annelik yapamazsın buna izin vermiyorum” de var mı böyle dünya ya sen kimsin aq sananeeeee sizeneeeee ya siz kimsinizzz ya annelik fizik de değil ruh da kalp de sen bu hakkı kendinde nasıl bulursun aşağılık kadın
  • işe yaramayan maskeler üreterek oradan da para kazanan kadın.
  • bugün sevda türküsev isimli bir kadınla girdiği tartışmayı izledim, ölçüsüz bir öfke ile konuşuyordu.
  • demiş ki bir trans kadına: "kadınmış gibi yapabilirsin (...) ama anneymiş gibi yapamazsın".

o insana cinsiyeti üzerinden değil de karakteri üzerinden saldırırsın anlarız da, bu laf tam bir nefret suçudur.

ha yani trans olduğun için kadın değilsin zaten, anne de olamazsın. mesela natrans bi kadın evlatlık aldı, o "ne olamıyor" bu hesaba göre? başkasının evladını kendi evladıymış gibi büyüten bir insan mesela, sadece vajinasından çocuk çıkaramadığı için "ne olamıyor"?

kadın kime nedir? anne kime nedir deniz hanım? öğretin de biz de bilelim.
  • kötü kalpli biri. ve güzel de değil.
  • insanmış gibi yapan canavar.
  • selin cigerci ile ilgili yaptigi yorumlar cok kotu ve yanlis. neden boyle bel altina vuran yorumlar yapiyor cozemedim.
  • bitik teyze.
hesabın var mı? giriş yap