şükela:  tümü | bugün
  • hollanda'da yaşayan türk eşcinsel youtuber.

eski videolarından birini hatırlıyorum, şu an o yok ve sanırım eski başka videoları da yok, tercihen silmiş, bence silmeseydi daha iyi olurdu.

güzel bir adam. ilgililere duyurulur. belki kanalını sever, beğenir, destek olur ve bir yerlere getirir veyahut birbirinize olumlu anlamda katkıda bulunabilirsiniz.

link
  • yakışıklı, cesur, güzel yürekli ve mutlu olmaya hakeden bir türk youtuber...

hollanda’da erkek arkadaşıyla birlikte yaşıyor ve bu noktaya gelene kadar her türk gay gibi o da bazı sıkıntılar çekmiş. ailesine açılmış, annesiyle problemler yaşamış. ancak o kötü günler geçmiş. artık özgür ve çok mutlu.

videolarında samimi ve tatlı. açık bir şekilde hayatını sunuyor takipçilerine. amacı bence biraz cesaret vermek insanlara. erkek arkadaşına türkçe öğretmesi onu ne kadar sahiplendiğinin de bir göstergesi. istanbul’daki seks düşkünü ve skor peşindeki gay camiasını düşününce ona hayran kalmamak mümkün değil.

aradığını hiç bulamamış, iki kere intihar etmiş, yalnızlık ve mutsuzluk girdabına girmiş biraz çirkin biraz bedensel engelli benim gibi bir gay içinse bir umut kaynağı. belki bir gün bizi de seven biri çıkar diye.

bir gün istanbul’a gelirsen bir kahve içelim, dertleşelim, arkadaş olalım deniz...
  • eskiden bennett andrews adıyla yayın yapardı, cok da güzel, samimi videoları vardı.
  • sohbeti, samimiyeti, içtenliği, tarzı çok güzel bir youtuber. kendisi şans eseri fark ettim, youtube'da ki samimiyetsiz, argo konuşan, eşcinsellik üzerinden prim yapmak isteyen bir çok çöp youtuberdan biri sanarak açtım fakat beni düşünceme pişman etti. 1 dk izleyeyim diye açtığım video'yu sonuna kadar izletti. video: erkek arkadaşımla nasıl tanıştık?

bir heteroseksüel ( sadece kadınlara ilgi duyan erkek) olarak hayatım boyunca hiç bir zaman eşcinsel bireylere karşı bir ön yargım olmadı, hiç bir zaman bir ayrım gözetmedim. yer geldi dernekleriyle projelerde bulundum, yeri geldi meydanlarda yanlarında gururla bayrak sallayıp marş söyledim. insanı, insan olması dışında bir ayırımla sınıflandıran her örgüte, topluluğa, görüşe karşı çıktım. bu çizgimden asla taviz vermedim ve bu saatten sonrada vermem. video'da yorumlara göz gezdireyim derken ...... kullanıcı adlı bir yazarın övgü ve sevgi dolu bir yorumunu okudum, yorum çok hoşuma gitti ve yorum yapanın adına bakınca fark ettiğim, yorum sahibinin benim arkadaşım olması. bu arkadaşım inanılmaz derecede homofobik, dini hassasiyeti yobazlık derecesinde, lut kavmi hede hödö diye dolaşan kafa yapılı bir arkadaştı. emin olmak için mesaj attım çocuğa , video dışında başka bir şey sordum ve o olduğundan emin oldum. böylesi bir yobazın dahi ön yargılarını yıkacak ve içindeki vahşiye rağmen insanı ortaya çıkartacak kadar samimi bir youtuber.