şükela:  tümü | bugün
 • kendisini sadece verkac.org'taki yazılarından tanıdığım ve şimdiye dek okuduğum yorumlarıyla açık ara verkaç'ın en iyisi olduğunu düşündüğüm futbol yorumcusu. dünya ve türk futboluyla ilgili çeşitli yazıları, her hafta yaptığı süper lig analizleriyle, kendisini futbol yorumcusu sanan kulüp amigoları ve emekli topçulara taş çıkartan bir üslup ve analiz yeteneği sergiliyor. bu haftanın süper lig analizinde de, ligdeki 18 takımı; kodamanlar, uefacılar, kaygısızlar ve korku tünelindekiler şeklinde 4 guruba ayırdığı keyifli bir yazıya daha imza atmıştır.

  http://www.verkac.org/?p=762

  sitedeki diğer yazılarına da buradan ulaşılabilir.

  http://www.verkac.org/?author=8
 • (bkz: deniz arslani)
 • verkaç'ın tuzu, biberi. dünya kupası tahminlerini okurken yer yer orta yerimden yarıldım. katılıyor muyum derseniz, yer yer hayır.
  (bkz: que sera sera)
 • (bkz: deniz aslan)
 • 8 aralık 2006 ankaragücü fenerbahçe maçı analizinde yaptığı benzetmelerle yine döktürmüş olan kişi.

  http://www.verkac.org/?p=1866
 • efendim kendisinin goal.com ve verkac'taki faaliyetlerini begeni ile izliyoruz.
  yurt disinda yasayip turk futbolu konusunda bu kadar uretken olmasini takdir ediyoruz.
  tanimasak da seker gibi bir insan oldugunu tahmin ediyoruz.
 • 9 eylul universitesi hastanesi kemoterapi bolumunun ba$ hem$iresidir.

  hastayi evinde hissettiren, olanca guleryuzluluguyle tum hastalara destek olan inanilmaz enerjik kadin.
  tanimaktan gurur duydugum; annemin sagliginda ve moralinde son derece etkili olan, "boyle hem$ireler cok cok olsa" dedirten, doktorlardan cok daha bilgili olduguna bizzat $ahit oldugum super insan.

  hayatimizi kolayla$tirmi$ iyilik melegi.
 • morale azami ihtiyaç olan bir hastalıkla boğuşan hastalara moral pompalayan, her hali hareketi tavrında kendinden eminlik, pozitiflik bulunan 9 eylül üniversitesi kemoterapi ünitesi baş hemşiresi. hastalarla ayrı ayrı ilgilenip, durumuna göre konuşup gerginliğini alarak tedavi öncesinde ve sırasında rahatlamasını sağlayan teşekür edilesi insan.
 • kendisi bir mayıs sabahı deu kemoterapi bölümüne gökten indirilmiştir (bizzat şahit oldum). kanatları oda kapısının arkasındaki dolapta saklıdır ve kimse görmesin diye hep kilitli durur. kendisi bilmez ama bölümündeki hastalar ve hasta yakınları ona "endorfin deniz" lakabını takmışlardır. güler yüzlü, canla başla çalışan bir başhemşire olmasının yanısıra mükemmel bir arkadaş ve annedir. beyaz sahalarda görmek istediğimiz insanlardandır. entrymi sonlandırırken annesi 10 yıl önce kemoterapi görmüş bir insan olarak keşke kendisine daha önce rastlasaydım diyor ve ellerinden öpüyorum. hiç bozulmasın, sistemin işleyişi canını sıkmasın ve aynen devam etsin.
 • su kalitede adamlari ana akim medyada niye gormedigimizi sorgulatan, oyku kitabini merakla ve heyecanla bekledigimiz cok yonlu yazar. pek de tatmin etmeyen 2014 dunya kupasini daha bir anlamli hale getiren yazilarini su adresten takip etmek gerek.