• ileride ismini sık duyacağımızı tahmin ettiğim kısa saçlı müzisyen zat. öpücem cover'ıyla tanıdım, sonra popüler şarkılara yaptığı birkaç cover'ı daha dinleyince boş değilmiş dedim.

bu arada gördüğüm kadarıyla "performans videosunu enstrümanı kadraj dışında tutarak çek" şeklinde nevi şahsına münhasır bir klip konsepti geliştirmiş*. yolu açık olsun, bozmadan devam eder umarım.
  • kim ne şarkı söylerse söylesin, en son bu kız söylesin. bir insan her şarkıyı mı asıl sahibinden daha güzel söyler???
    yolu açık olsun.
  • dinlemeye doyamıyorum resmen kızı. o kadar yumuşacık ve insanın içine işleyen bir sesi var ki. her şarkıyı esas sahibinden bile iyi söylemiş diyebilirsiniz. dinlemeye başlayınca bırakılmıyor.
  • kadife ses
  • çok güzel bir ses rengine sahip guzel bir insan. yolu açık olsun.
  • iddia ederim ki piyasada böyle ses yok.
    maşallah diyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • ben, onun sesi ve bir şişe şarap..

tanım: insanın tüylerini diken diken bir ses
  • itü türk musıkisi devlet konservatuarı bölümü öğrencisi genç yetenek, muhteşem ses. muhtelif sanatçılara ait değişik türdeki şarkıları kendine has yorumu ile coverlamış. sesi muhteşem, yorumu muhteşem. inşallah hak ettiği karşılığı bulur. mevcut piyasa şarkıcılarının aksine buram buram kalite kendisi.
  • kızın youtube kanalına bir girdim, inanın çıkamadım kanaldan bir saat boyunca. öyle de bir ses ki. rock, pop, jazz, tsm, damar, arabesk.. kızın söyleyemediği şarkı türü yok, hepsi çok güzel üstelik kimseyi de taklit etmiyor. güzel ses eğitimle birleşince ne de güzel oluyor. ay sen nasıl bir şeysin ya?

zaman var ki her bezmim beni ararsın
  • kale çocukları, hastası olduğum kardeşlerim deniz ve yeliz, burayı okuyorsunuzdur: son birkaç yıldır şımarık sesli akustikçi kız furyası var, bilirsiniz. dolayısıyla sosyal ağlarda hak ettiğinizce viral gidemediniz. söz konusu furya yakında durulacaktır, ondan sonra sizin döneminiz açılır. (bkz: yeni bir dünya düzeni kurulur türkiye yerini alır) bu nedenle moralinizi yüksek tutun ve üretkenliği elden bırakmayın. sesinize, gitarınıza sağlık.
hesabın var mı? giriş yap