şükela:  tümü | bugün soru sor
  • elite model look 97'nin ikinci güzelidir. aynı yarışmada sedef avcı 1., aysun kayacı 3. seçilmiştir.
  • özünde çok tatlı bir insan olup alemlere hızlı dalmış bir kişidir. kendisinin doğum yeri gerçekten de izmirdir. ama küçük yaşta denizliye geldiler. liseden sonra bir süre göztepede voleybol oynadı ama hayali hep ingilizce öğretmeni olmaktı. bir sene boyunca okula birlikte gidip geldik. ortaokulda bile herkesten uzundu*
  • ben ortaokuldaydım o zamanlar.denizlide eflatun sokak vardı o zamanlar hala var mıdır ne durumdadır bilemem.bu hatunu çok iyi anımsarım.o zamanlar atatürk ortaokulunda okurdu,çevresindekilere göre gayet uzun boyluydu,yemyeşil gözleri vardı bir de anımsadığım,kendince takılan,sağa sola bulaşmayan bir hanımefendiydi.kendisini birgün ki ben o zaman liseye giderken elite model look yarışmasında görmek nasip oldu.görmeyeli oldukça güzelleşmişti.sonraki görüşlerim ise televizyonda cem yılmaz ile falandı.daha sonra anne falan olmuş gari az önce sözlükten öğrenmiş oldum.
  • ben size şöyle diyeyim ilkokulda bile herkesten uzundu.
  • lale devri dizisinde, azra doğan karakterini canlandıran barut'un, biri 6 diğeri bir buçuk yaşında, kuzey ve uzay adında iki oğlu bulunuyor. aynı zamanda, arnavut kökenlidir.
  • hafiften eliza dushku'ya benzeyen oyuncu.
  • ayçiçek yağlarının reklamında "çok hafif" diye bir şey duyarız ya.
    işte bu kadın öyle bir şey.
    çok hafif, ince, kibar lan.
  • (bkz: hayatımın aşkı) dizisinden tipik gıcık uzun boylu ajans çalışanını canlandıran boyu dışında hiç bir güzel yanı olmayan oyunculuğu fena olmayan hanımefendi
  • kara para aşk dizisinde pınar dündar karakterini canlandıran 1983 denizli doğumlu oyuncu. bahçeşehir üniversitesi iletişim fakültesi fotoğraf ve video bölümü mezunudur.
  • şimdilerde avlu dizisinde mapus damları içindeki psikoloğu oynayan ablamız. dinleyen olmasa da müdüre ve tayfasını sakinleştirmeye çalışmaktadır.

edit: şimdi dikkat ettim de inceden derya uluğ tipi de var bunun.