şükela:  tümü | bugün
 • can ataklı'nın halk tv'den kovulmasıyla başladı olaylar silsilesi aslında...

  can ataklı halk tv'de yazı işleri isimli programı sunuyordu. ancak herkesin başına geldiği üzerine 'erdoğan'ın diploması'ndan bahsedince programı bitirildi.

  bunun üzerine can ataklı kendisini deniz baykal'ın kovdurduğunu iddia etti. bunun nedenini ise deniz baykal'ın kızının akp'den aday olacak olması olarak açıkladı. haber

  can ataklı bununlada yetinmeyip 15 temmuz'un ardından deniz baykal'ın kızının fetö'den gözaltına alındığını, erdoğan'ın talimatıyla serbest bırakıldığını yazmış.
  can ataklı'nın köşe yazısı

  halk tv ise bunun ardından yaptığı açıklamada can ataklı'nın programının başarısız olduğu gerkçesiyle bitirildiğini açıkladı. halk tv açıklaması

  işler baya karışık. kimin eli kimin cebinde belli değil durumu var ortada. durumu böylece verdim ama katkıda bulunmak isteyen vatandaşlar beri gelsin...

  edit: benyokumki kişisel ilişkilerin üzerinden asıl sen abuk subuk yorum yapma bence... deniz baykal'ın kızı yapılan fetö operasyonları sırasında ismi gözaltı listesindeydi! deniz baykal, erdoğan'ı arayarak gözaltına alınmasını engelledi. partizanlığını bir tarafa bırakıp biraz araştırma ile bulabilirsin.
 • türkiye'deki siyasetin benden çaldığı şeylerden biri de şaşırmak oldu.

  siyasetçilerin seviyesi sayesinde bu duyumu yitirdim artık...

  mümkün olandır.
 • yazıdaki boyut değişimleri sebebiyle can ataklı'nın köşe yazısını okurken kör olma tehlikesi geçirdiğim haber.
 • deniz baykal'ın akp'nin en büyük destekleyicisi, ve bugünlere gelmemizin en önemli sebeplerinden birisi olduğundan çok da şaşılacak bir şey değildir.
 • ülkedeki her siyasinin bir bir rolü var. bu dönem akpli rolünü oynar, öteki dönem hdpli olur, devran döner bilmem ne olur.

  siz hâlâ iyi partiden bir şey bekleyin. hepsi aynı yere hizmet ediyor. hepsinin rol almak için gittiği adres aynı.

  namuslu, dürüst vatansever insanları siyaset rol dışı bırakıyor.
 • bende can ataklı'yı severim, deniz baykal'a da uzak değilim ancak burada yapılan yargılama değil. hoş olsa ne olur? ayrıca deniz baykal'ın kızının gözlatına alınmasını engellemesi ne kadar doğru? gözaltı tedbirli soruşturma sürecidir. suçu yoksa zaten bırakılırdı. yada bırakılmazdı. mesele devlet gücünü kullanıp ayrıcalık yaratması...
 • halk tv'nin sahibinin deniz baykal oldugunu ogrenmemi saglamis baslik.
  asli baykal olayi gercekse de, yuh diyebiliyorum sadece.
 • ömer halisdemir'in kardeşinin akp'den aday adayı olması kadar şaşırılacak bir konu değildir. nasıl olsa deniz baykal bu müsübetleri başımıza getirmiştir ve sayesinde bu günlere geldik. fakat düşünün ordunun her tarafına feto'nun sızmasına izin veriliyor bunu görüyorsun sonra bunlar kardeşini öldürüyor ama sen gidip kardeşinin katillerine her istediğini verenlerle (bkz: ne istediler de vermedik) beraber oluyorsun.

  türkiye cidden çığrından çıktı

  ilgili haber link