şükela:  tümü | bugün
  • cnnturk'un surekli imkb'den bildiren genc i$adami gorunumlu cool ekonomi sipikeri.*
  • bu kişiyi en son gördüğümde elinde bağlaması zülfü livaneliden parçalar söylemekteydi. kesin jr. livaneli olacak derdik ama sonradan imaj değiştirmiş. iyi de etmiş.
  • yaşayan son ninjalardandır. ekonomi spikerliği, peşindeki istihbarat örgütleri için bir yanıltmacadır sadece...
  • cnn turk için çok iyi bir keşif diyorum ben bu adama. yürü be kim tutar seni!
  • yazar olup olmadığını hala anlayamadığım insan. hayır olduysa ortaya çıksın da bilelim yani.. ayrıca inanılmaz tatlı yeğenlere sahip olan amca.
  • guzel insan..
  • malesef, "i'm in love"* konulu bir spam mailini hotmail hesabımın gelen kutusunda bulduğum televizyon-gazete adamıdır. artık kendisiyle ilgili karışık duygular içinde olmak kaçınılmazdır.
  • demokrasinin yalanlari ba$likli bir yazisi bugun tesadufen elime gecti, 2002 tarihli bir yazi olmasina ragmen bir kez daha bana "hmm.. evet, evet, evet!" dedirtmeyi ba$ardi. ilgi ve begeniyle takip ediyor daha cok yazmasini diliyorum kendisinin..
  • pelin çift adlı şahısla cnnturk de sabah haberlerini * sunan şahıs
  • servis arkadaşım, yakın müttefikim, başlarda hırlaştığım sonra sevdiğim, bolca kızdığım ama yanıldığım, kahve içenim, sigara tüttürenim ve buhu buhu öksürenim, entellektüel okuryazar, pek bi bilenim, herbişeyden anlayan (sinir şey!) tarih seven, yay burcu, nette gezenim, ekşi yazarım, tarz kızdan hoşlanan-işini bilennn ,temkinli ve çalışkan, gizli romantik, gece guşu, çabuk dellenen, hoşsohbet, müzik sevdalısı, bana katlanan, işini seven, ekonomist, haberci, editör-spiker, özgürcan denizcan..heyy heyyyyyy!!