• alışveriş yapılmaması gereken saçma, sahte firmalardan başka bir tanesi.
  • 2,5 milyon instagram takipçisi (!) olan, kadıköy bostancı'da bir mağaza.
  • geçtiğimiz hafta 1 alana bir bedava diye kampanya yaptılar, ürünü satın aldığımda ise tek parça ürün gönderdiler. 0850 888 03 69 dan müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım, telefondaki kişi istediğiniz yere şikayet edin şeklinde konuştu.
    alışveriş yapacaksanız alternatiflerine yönelmeniz gereken, asla ve asla tercih etmemeniz gereken, müşteri hizmetleri adı altında saçma sapan kişilerle ve bahanelerle muhatap eden firmadır. biz yandık siz yanmayın, biz aldık siz almayın websiteleri: www.denizbutik.com/ dur.
  • kesinlikle uzak durulması gereken bir firma. bir aydır geri ödeme bekliyoruz. her aramada biz yaptık bankayla görüşün diyorlar.
  • yalan ve yanlış bilgilendirme ve reklam yapan, sorun çözme yetenekleri sıfır olan, uzak durulması gereken firma.

meydan boş tabi, denetleyeniniz yok, istediğiniz gibi koşturun atınızı.
  • 3 ürün sipariş ettim, o kadar kalitesiz ki pişman oldum 2 sini geri iade edecegim. buradan alacaginiza dışarda herhangi bir marka olmayan giyim mağazasında daha güzel şeyler vardir
  • %100 polyester giysiler satan alışveriş şeysi. defacto outlet kısmında 20 liraya falan satılan gömlekleri 5 katına satıyorlar fldldş
    ürünlerin renkleri de fotoğraftakine göre farklı gelebilir aman dikkat. belki de daha yakın plan ve daha net çekimler yapmalılar
  • tanım: online alışveriş yapılan bir site.

yorumlara bakarak risk alıp sipariş verdim.

ürün bilgilerinde yazdığı gibiydi gelenler. ilk izlenimim de herhangi bir defosu olmadığı yönünde.

siparişten 24 saat geçmeden elime ulaştırılmıştı.

şimdilik memnunum sözlük.
hesabın var mı? giriş yap