şükela:  tümü | bugün soru sor
317 entry daha
  • aysun kayacı gibi değeri ve düşünceleri geç de olsa değer kazanacak ve haklılığı ortaya çıkacaktır.
  • çok güzel ve çekici bulduğum kadın. keşke yaşıtı olsaydım, bi şansımı dener ve bi süre sevdiğim ve sevildiğim kişi olmasını isterdim.
  • türkiye'deki oyuncular arasında hem çekici hem de işini hakkıyla yapan ender sanatçılardandır.
  • klas kadin. yalanci 28 subat goygoycusu her zaman magdur olan islamcilarin yalanlarina karsi dimdik durmustur.

aciklamasi icin

(bkz: sanatçı kadını başörtülü başörtüsüz diye ayırmaz)
  • seviyoruz kendisini. bir insanın aldığı bir rol üstüne yapışıyorsa ya oyuncu karakteriyle uygun bir rolü oynamıştır ya da çok uzun süre o rolü yapmış demektir. fakat bir insanın oynadığı her rol üstüne yapışıyorsa o kişi iyi bir oyuncu* demektir.

edit: imla. saçma sapan bir yere koyduğum virgül kaldırıldı.
  • o gün neler yaşandı bilmiyoruz ama yalan söylediğini düşünüyorum. 7 kişi kendisinden şikayetçi oluyorsa kusura bakmasın kafayı çekip sarhoş sarhoş olay çıkardığını düşünürüm. düşmanın değilse bu 7 kişi senden durduk yere şikayetçi olmaz. var bir şeyler demek ki.

kafası o kadar karışık ki ceren damar'ın öldürülmesinden sonra 'silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun' diye twit atıyor ama kendisinin elinde silahla fotoğrafları olduğu ortaya çıkıyor. oynadığı dizilerde silahı özendirenlerden biri de kendisi. bir insan ancak bu kadar tutarsız olabilir.
  • son günlerde övgü üzerine övgü alıyor herkes tarafından biliniyor neden böyle olduğu. metin akpınar örneği gibi adam onca insanın karşısında kükredi ne oldu sonunda sabahın erkek saatlerinde adliye koridorlarında gördük keşke söylemeseydim der gibi bakıyordu etrafa. deniz çakırın açıklamasını izledim işte böyle geri vites yaparsın sayın deniz o açıklamayı sana zorla yaptırırlar.
  • hala 7 kişi şikayetçi oluyorsa olay çıkardığını düşünürüm demiş bir yazar.

o kişiler gerçekten şikayetçi ise önce polise/adliyeye gider suç duyurusunda bulunur; prim yapmak için bir medya kurumuna gitmez.

günümüz türkiyesi; ülkede olan olaylara siyasi fikrine göre taraf almak.
  • dört dörtlük kadındır. 1/4 ölçeğindeki rabiaların hasetlenmesi doğal...
  • secim arifesinde ikinci bir kabatas tiyatrosuna basrol secilmis ve secim mitinglerine meze olmuş sanatçı.
10 entry daha