şükela:  tümü | bugün
84 entry daha
  • güzel ama deli kişilik. bi o kadar da eğlenceli. hayatina giren kişinin ömrünü uzatir.
  • kendisi ara sıra twitter timeline'ıma düşüyordu ama hiç merak edip de bakmadım kim diye, fenomen sanmıştım. uykuya dalmakta güçlük çektiğimden, son 1-2 senedir podcast ve twitch yayınlarıyla uykuya dalıyorum. geçenlerde yine uykuya dalmak için yeni bir podcast arayışına girdim, merdiven altı terapi'yi buldum spotify'da. ilk iki bölümünü dinledim ve sevdim.

sonra dün gece, çok acilen uyumam lazımdı çünkü 5:30'da kalkacaktım. üçüncü bölümden başladım. o kadar güzel anlatıyor ki hikayelerini, ara sıra tam dalacak gibi oluyorum geriye sarıp tekrar dinliyorum. son 5-10 dakikada yaptığı çıkarımlar, hikayeleriyle müthiş entegre oluyor ve dinleyen herkese dokunduğunu düşünüyorum. belki de bunda benzer hayatlar yaşamamızın etkisi vardır, bilmiyorum. neyse, altıncı bölüme geldim, "yaşadıklarımı aklım almıyor. delirecek miyim?", henüz onun sesi titremeye başlamadan ben ağlamaya başladım. gerçekten de eskiden acılarımı resmettiğimde, fotoğrafladığımda ve yazdığımda zorluklarla daha kolay başa çıktığımı anımsadım.

tabii tüm bunlar olurken saat 1'e geliyordu. uyuyamadım ama göz ardı ettiğim şeyleri bana hatırlattığı için kendisine teşekkür ediyorum. kalan bölümleri sindire sindire dinlemeye karar verdim. öylesine çıktığı bu yolda bir çok insana ilham oluyor. bedava terapi resmen, şahane.
  • kendisini dün bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım, tam da dün youtube da bir video yayınlamış. işyerinde kendisini hep az biraz ayrıksı hissedenlere gelsin.işimden nefret ediyorum, değiştirmeli miyim?
16 entry daha