şükela:  tümü | bugün
  • okul filminde orçun karakteriyle dikkatleri üzerine çeken, tam pansiyon'daki paşam ile başarısını sürdüren, bonus saçlarıyla ve komik mimikleriyle sevgimizi kazanan gerçek bir rocker'dır kendisi. çok da iyi gitar çalar, idolü slash'tir. sözlükte ona ilk entrysini yazdığım için kendimi şanslı hissediyorum, yakın gelecekte yüzlerce entry olacak ama benimkisi tepede duracak. sonra da "ben onun entrysiz halini bilirim" diyeceğim.
  • electrip isimli bir rock grubunun solisti olarak tanıdım. vokali hatırladığım kadarıyla bizi dumura uğratmıştı. sonra bir de böyle filmlerde dizilerde oynadığını filan duydum. okul filmini izleyenler direk tanımıştı hatta. sonra ümit milli dizisinde gördük. bir de geçenlerde aşk yakar dizisinde amatör bir rock grubunun bir üyesi rolünde gördüm. ah ulan dedim bu çocuğa şarkı söyleteceksiniz aslında!

20 eylül 1987 doğumluymuş, şimdi öğrendim. daha büyük sanıyordum.
  • 2010 yılında vizyona giren ev filminin final sahnesindeki müzik kendisine aittir. iyi bir gitarist olup, ayrıca enfes yanık bir sese sahiptir.
  • kendisi artık istanbul bilgi üniversitesi müzik bölümü'nde araştırma görevlisidir. sevilir.
  • istanbul bilgi üniversitesi müzik bölümü'ne bir şekilde temas eden her kişi gibi türk solu hastalığına kapılmış bir kimse. neyse ki yıllığı 30 bin lira olan okulun bünyesinde gerçekleşiyor bunlar da yayılabildikleri tek alan deneysel müzik sosyetesi oluyor. ağızlarına sakız ettikleri azınlıklar, umarım gün gelip uyanırlar ve sanat elitisti seviyesine kadar ilerlemiş ağa çocuklarını terbiye ederler.
  • bir dsip aktivisti.

marksizm 2016 haftasına, zaten bilet ücreti ödeyerek gelmiş ziyaretçilere hasır sepet tutma şımarıklığında bulunarak imza atmıştır. kiraladıkları mekanın çoklu salon imkanı sunma ve merkezi lokasyon olma gerekçeleri bir yere kadar anlaşılabilir. fakat, etkinliğe bedel ödeyerek ilk kez gelip de aralarına katılmayacak olanlara hoyrat davrandıktan sonra bir de 'pamuk eller cebe' demek artık şirinlik vs değil düpedüz arsızlıktır.
  • ex-drummer'ın davulcusunu çağrıştıran gitarist. hatırlayalım; filmde müzik grubu kurmak isteyen üç elemanın üçünde de bir arıza vardır. müstakbel davulcularına "senin arızan ne?" diye sorarlar, o da "davul çalmayı bilmiyorum" der.