*

şükela:  tümü | bugün
  • açıkçası böyle bir başlık açacağımı düşünmüyordum amainstagramdan severek takip ettiğim bir make up artistin yardım isteğine sessiz kalmak istemedim. deniz istanbul evleri keleşoğlu holding tarafından yapılmış .büyük paralar verilerek alınan bu evlerin içi dökülüyor. şikayetleri dile getirilince de tehdit ve zorbalık görüyorlar.

yıkılan ev

edit : cennet koru evleriymiş. ayrıca bir çok şikayette mevcut evler hakkında

(bkz: https://www.sikayetvar.com/…oglu-insaat/cennet/koru)
  • (bkz: maşallah)
  • olayı açığa çıkaran kadın keleşoğlu tarafından tehdit edildiğini söylüyor ama onlara karşı dik duruşunu bozmayacak gibi görünüyor. takibe aldım bakalım.
    keleşoğlu diyince ben de güvenirdim esasen ama şuan gözümde değeri sıfıra indi.
  • yok artık bildiğin ev başlarına yıkılıyor insanların. yazıktır.
  • acilen içinin boşaltılması gereken bir ev. yazık lan. bir aile için taşınmak çok zor bi şey. ev almak parası falan yazık lan içim sızladı insancıklara.
  • ilk defa zengin rezaleti görüyorum. gerçi bunlar vizyonsuz zengin. gidip beylikdüzü'nden milyonlarca tl verip ev almışlar. yazıktır günahtır.
  • beylikdüzü’nde 3+1 evleri 1000000 (bir milyon) liradan fazla paraya satan şirketin vatandaşı öpmesi durumu.

gerçi orada o eve o parayı veren de enteresan insandır ama neyse.
  • gerizekalının biri demiş ki kadına senin kazandığın para helal mi ki onlara helal etmiyorsun!
    ulan mal oğlu mal! senin götünde helal sayacı mı var da insanların kazandığı paraya helal-haram ayrımını rahat yapabiliyorsun ...

kadın mağdur olmuş ve sesini duyurmak istemiş. eminim ki firma ile daha önceden irtibata geçmiştir ama demek ki bir çözüm bulamadı.
  • bulgaristan'a kadıköy'den daha çabuk varılabilen lokasyondaki rezalettir..
  • (bkz: up)