• üsteki yazarın çölde yaşadığını düşündüren başlıktır. istanbul'da gitmek istediğinde hepsine sahip olmanın lükslüğü. tabi buda bir lüks ulaşamayanlar için.
  • orman da huzur verir elbet ama ben denize uzak bir yaşam düşünemiyorum.
  • (bkz: ada)
  • çay kenarı olan orman tercihimdir ama sabah saatlerinde denize girmek gibisi de yoktur.
  • kum>toprak, iyot+oksijen>oksijen, mavi+yesil>yesil, kumsalda ates>ormanda ates sadece basit matematik ile bakin nasil cozdum sorunsali.
  • doğal olarak huzur için tercihim orman olur. deniz deyince aklıma, hep çoluk-çocuk-ergen gürültüsü gelir. insanda da huzur bırakmaz bunlar azizim.
  • her ikisi de çoğu zaman huzur verirken, bazen her ikisi de ürkütür hiçbir şeyin ürkütmediği kadar.
  • bazen dağ başında, ormanın içinde bi kulübede yaşadığımı hayal ediyorum. yağmur, fırtına ve doğanın sesi inanılmaz huzur verici oluyor. bazen de okyanus ya da deniz kenarında, medeniyetten uzak bir evde olduğumu düşünüyorum. fırtınada dalgaların sesi, yağmurun, rüzgarın sesi yine çok çekici geliyor. en güzeli iskoç adalarından birinde yaşamak. bu biraz zor bir ihtimal olduğu için bir kaç yıla karadeniz' e göçebilirim. huzur orada olabilir.
  • ikiside huzur verir. yayla evi , ateş cayi ve derin sessizlik. arada yağmur ve huzur su an tercihim.
  • bursa da yaşadığımdan, sehir içinde deniz olmadığından deniz diyorum
hesabın var mı? giriş yap