• farklı bir kafa yaşayan genç bir kızın kendi adını taşıyan eğlenceli youtube kanalı. *

henüz 5.8k abonesi var ama değerlenecek gibi duruyor.

bu da örnek bir videosu.
  • 2 gün önce örnek olarak verilen videonun garip bir şekilde youtube tarafından bana önerilmesiyle öğrendiğim şahıs. 4 gün içinde 3 bin abone kazandığına göre hafif hafif tanınıyor. 2-3 videosunu izledim ve şimdiye kadar gördüğüme göre samimi ve amatörümsü bir tarzı var. sanırım komik olmasını bu iki özellik sağlıyor. umarım bu şekilde devam eder video çekmeye. bu arada editleri cidden komik, umarım bozmaz.

düzeltme: o video değil şu video ile tanışmıştım
  • burun ameliyatı videosu ile tanıdıgım doğallığı ile beni benden alan sayko bi youtuber. yaptığı editler falan beni çok fazla güldürüyor. eğer buraları okuyorsa ondan bi ricam var. videolarda '' kasmak'' ve ''dostum'' kelimelerini biraz daha fazla kullanırsa çok mutlu olurum. zira çok tatlı oluyor...
  • burun ameliyatı olmayın videosunu gördüğümde ciddi bir olay var sanıp açmıştım. sonrası yardı
  • o kadar rahat ki biraz kendisine sürünüp bu özelliğinin pire gibi bana bulaşmasını diliyorum ldldld seviyorum kendisini taktik maktik yok bam bam bam ve sesi aşırı güzelmiş instagramda tuvalette çektiği coverdan duydum

edit: kral hikayesinde paylaştı entyi. ekşi de seni seviyor denizcim takipteyiz mucuk
  • 10 numara 5 yıldız birisin. umarım abone sayın arttıkça değişmezsin, böyle kal ve hep doğal davran. boş yapmaya devam et, çok hoş boş yapıyorsun :d
    hee bir de şey özelliğin var; yanlış bir şey söylediğinde ahhaha şakaydı demen awfkljafnaw bitiyorum.
    deniz lahmacun muydu adı neydi şaşa şaka deniz ozevin.
  • izlediğim tek youtuber.
    depresyondayken veya canım sıkkınken televizyondan açıp full hd izliyorum. kendiyle barışık olmasını seviyorum. umarım tarzını hiç değiştirmez.
  • benim de izlerken mutlu olduğum nadir youtuberlardan. bazı sosyal ortamlarda deniz kereviz ya da deniz lahmacun idlerini kullanıyor. (ıhıhıığğ)
    ıhıhıığğ: bir gülüş jesti. aslında ciddi değilim komik de değil gülüşü. bu gülüşü en güzel takipçilerden gelen soruları bayramoğlu dönerin sponsorluğunda(? ıhıhıığğ) yanıtlaması sırasında yapıyor. altın kural da şu: ıhıhıığğ yapıldığı sırada görüntünün çapraz bi şekilde zoom olması.
    son olarak nasıl oldu bilmiyorum ama burun videosuyla değil üstte bahsettiğim takipçilerden gelen sorular videosuyla tanıdım. bu gurur da bana yeter.
    edit: videolara gelen yorumlarmış. eski videoydu unutmuşum be.
  • tiktok çekenlere başta çok önyargılıydım. hepsi aynı değilmiş bana bunu ispatladığı için teşekkür ediyorum. başarılar diliyorum
  • deli girdiği ortamı eğlendiren bir tip önü açık olur umarım:)
hesabın var mı? giriş yap