şükela:  tümü | bugün soru sor
  • farklı bir kafa yaşayan genç bir kızın kendi adını taşıyan eğlenceli youtube kanalı. *

henüz 5.8k abonesi var ama değerlenecek gibi duruyor.

bu da örnek bir videosu.
  • 2 gün önce örnek olarak verilen videonun garip bir şekilde youtube tarafından bana önerilmesiyle öğrendiğim şahıs. 4 gün içinde 3 bin abone kazandığına göre hafif hafif tanınıyor. 2-3 videosunu izledim ve şimdiye kadar gördüğüme göre samimi ve amatörümsü bir tarzı var. sanırım komik olmasını bu iki özellik sağlıyor. umarım bu şekilde devam eder video çekmeye. bu arada editleri cidden komik, umarım bozmaz.

düzeltme: o video değil şu video ile tanışmıştım
  • burun ameliyatı videosu ile tanıdıgım doğallığı ile beni benden alan sayko bi youtuber. yaptığı editler falan beni çok fazla güldürüyor. eğer buraları okuyorsa ondan bi ricam var. videolarda '' kasmak'' ve ''dostum'' kelimelerini biraz daha fazla kullanırsa çok mutlu olurum. zira çok tatlı oluyor...
  • burun ameliyatı olmayın videosunu gördüğümde ciddi bir olay var sanıp açmıştım. sonrası yardı
  • 26 yaşında bi adam olarak 4-5 aydır severek takip ediyorum seni deniz. daha önce de buraya entry girmiştim. eğer burayı okuyorsan sana bi önerim var. komik videolar izleyip buna tepkiler verdiğin bi video yaparsan çok sevinirim. bu tarz videolar çok fazla izleniyor. komik video çekmiyosun bile sadece komik videolara gülüyorsun. cringe tiktok videoları da iş görür. ayrıca bi şekilde sana ulaşabilirsem de çok mutlu olurum. üyeliğin falan varsa dm bekliyorum.

tanım: doğallığıyla beni benden alan yutubır