şükela:  tümü | bugün
 • ben demiştim demek için baştan söyleyeyim: birkaç yıla bu başlık kendisi hakkında entrylerle dolacak.

  o nasıl ifade ediyor bilmiyorum ama bence geleceği çok parlak bir sunucu/gazeteci

  tv8’le beraber, birçok yerel tv ve radyo kanalında çalışmasının yanında hali hazırda öğrenciyken trt müzik kanalında da kendi programını (şenlik ateşi) hazırlamış ve sunmuş olmasıyla yeteneğini herkeslere göstermiş. alın ben de size göstereyim:
  http://www.youtube.com/watch?v=8mqi7pzt3fk

  gün itibariyle de iyi ki doğmuş, entryme vesile olmuş.

  bir yıl sonra edit:
  geçtiğimiz yıl "birkaç yıla bu başlık kendisi hakkında entrylerle dolacak" demiştim, hala da aynı düşüncedeyim. okulunu bitirmesi gerek sadece. hatta bu sefer müneccimle seviyeli bir ilişki yaşayıp tahminde bulunayım, seneye ben yine bu entry'ye edit yaptığımda bu başlığın tek entry'si ben olmayacağım.

  gün itibariyle iyi ki doğmuş, varlığıyla dünyaya bir yıl daha güzel bakılmasını sağlamış. (güzel bakmamı derdim de kendisini pek göremiyorum)
 • enerjisi ve sohbetiyle spor programını izlenir kılan, trt-3 ilk baskı programı sunucusu.
 • erbatur ergenekon'a rağmen ilk baskı programını izlememe sebep güzel hatun.
 • son baskı programının son 2 bölümünü yakalayabildiğim için üzülmeme sebep olan sunucu, çok güzel ve tatlı önü açık olsun.
  https://twitter.com/denizsatar
  http://www.denizsatar.com/
 • inanılmaz iyi işlere imza atıyor şu sıralar fanatik web tv’de. yanına kimi konuk alsa, programı eğlenceli hale getirebiliyor. iyi çalışıyor cidden.

  kanal-yayın-program değiştirse de enerjisi hiç düşmüyor. iyi yönde de artmaya devam ediyor.

  düne kadar iyi bir sunucu olacağını düşünüyordum. o çok yönlülüğünü göstermeye devam ediyor ama. ğ ile başlayan bir program yapıp onu sunmasını bekliyorum (kötü fikir, evet). müzikle haşır neşirliğinden, radyoda da bir program yapması gerek bence. ulaşılması biraz daha kolaylaşsın o ulaşılmaz görünen büyüsüne. şimdi, bu yaştan sonra bana akrostiş yaptırması hoş olmadı da, yapıcak bişi yok…

  şaka bir yana; başarı, karakterinin ayrılmaz bir parçası. çok büyük işlere imza atacağı kesin. bunun aksi düşünülemez, teklif dahi edilemez. edeni döverim zira, akıllı olun!
 • her şeyden önce şeker bir insan. iyi bir birey yani, camiadaki diğer insanlar gibi kaşı gözü ayrı oynamıyor. saf, temiz yürekli biri. güler yüzlü, tatlı, sevimli insan. ekran karşısında da çok rahat, ekrana fazlasıyla yakışıyor. istikrarla güçlü adımlar atarak daha iyi yerlere varabileceğini düşünüyorum şahsen.

  edit: ayrıca bildiğin underrated lan. çok ama çok daha başarılı piyasadaki birçok sunucudan. spor medyasında olduğundan çok daha iyi yerlere gelecek, aha buraya yazıyorum.
 • biraz fazla güzel. iyi de çalışıyor. yakında daha da ünlenir. gelecekte ntv spor sunuculuğu falan yapma olasılığı yüksek.
 • tv ye geri döneceğini duyup sevindiğim, spor programlarını izlenir kılan güleryüzlü sunucu kişisi. trt spor'da olacakmış.
 • hak ettiği yere yavaş yavaş gelmeye başlamış, izmir güzeli gazeteci. mehmet arslan ile birlikte trt spor'da haftasonları sabah 10:00-12:00 arası, spor keyfi isimli bir program açıp sunuyor. sporun keyifli tarafına değinen programda ayrıca fanatik e-gazete için hazırladığı fantastik magazin sayfalarını da kullanıyor. maaşallahı var.
 • güzel gülümseyen spor keyfi sunucusu. çok muntazam dişlere sahip ayrıca.