şükela:  tümü | bugün
 • deniz seki'nin kardeşi serkan seki'ye ait iddia.

  --- spoiler ---

  “deniz seki’nin soruşturma savcısı bilal bayraktar. hükmü veren hakimler osman kaya, eşref aksu. duruşma savcısı salim duran. lehe temyizi geri çeken sadrettin sarıkaya gözaltında! aihm’in ihlal kararı vermesine neden olanlar da bunlar! ömrümüzden 8 sene çalanlar da bunlar! ilahi adalette zaman aşımı yoktur!”

  --- spoiler ---

  herkes eteğindeki taşları döküyor. çok ilginç.

  haber
 • "bir sanatçıda olması gereken kriterleri biliyoruz. ama asla olmaması gereken bir şey var. bir sanatçı uyuşturucu satamaz. hapse giren kadından sanatçı olmaz. bunları toplumdan aforoz etmeliyiz."

  -popstar bayhan-
 • uyuşturucu ticaretine de zorla girdirdi.
 • doğru olabilir. zira fetö'nün türkiye'de yapılanmasının en önemli engellerinden biriydi deniz seki.
 • ilerleyen günlerde bu ve bunun gibi açıklamalardan daha çok duyacağız gibime geliyor. bütün suçlular suçu fetö'nün üstüne atacaklar çünkü işin kolayını bulmuşlar. tayyip nasıl her olay olduğunda paralel diye suçluyordu, işte bundan sonra bütün suçlular da fetö'ye atacak suçu.
 • abi eyvallah fetö falan da

  kardeşim her sorunu olan sorunu fetöye bağlayıp çıkacaksa hukuk sistemimizde ciddi bir bug var demektir.
 • dün gece istemeden seni aldattım sevgilim. bunu kendi isteğimle yapmadım. fetö yaptırdı. affet beni.
 • tabii lan manyak mısın diyerek geçiştirilmesi gereken iddia.

  deniz seki'nin sürekli mağdur olmasından bıkmış biri olarak yazarlara şöyle bir teklifim var. devletle anlaşalım deniz seki'nin yerine biz hapis yatalım. dönüşümlü yatarız amk nolcak? yeter ki sussun deniz seki ve tayfası. kalan cezasını hafta hafta çekeriz. hatta şanslıysak dizide falan da oynarız.
 • ben ve çevrem, son 10 yıldır kolay kolay türkçe cd filan almıyoruz; bir sezen aksı'yu bir de bu kadının cd'sini almaya devam ettik ama. konser filan da veriyordu; yani bence bu kadın 3 gr kokain, 5 gram eroin satıp geçinebilecek bir kadın değil; ihtiyacı olduğunu da sanmam.

  yanlış anımsamıyorsam kadın birilerine pazarlarken yakalanmadı, bilmem kaç gramın üzerinde uyuşturucu bulunuyor diye "satıcı" sayıldı. ben kullanmam etmem ama görüyorum ki, bulunması zor olduğundan bulmuşken alıyorlar o belirlenen gramajın üzerinde ve bazen yakınına da önerebiliyorlar. bu onları misal antalya'daki lise etrafında kafecilik yapıp 15 16 yaşındaki çocuklara uyuşturucu satan iğrenç "satıcılarla" aynı kefeye koymaya yetiyor.

  ha fetö ile ne alakası var? yok, sadece "fetö mü sattırmış?" filan diyorsunuz ya! biraz mantıklı olun diye yazdım.

  edit: arkadas uyardi: "deniz seki'den arkadaslari bulmalarina yardım etmesini rica etmis". bir de ben edit yapayim. sucunun buyuk bolumünü cektigi icin bir kac ay once acik cezaevine gecebilecegi soylendi bu kadina ve teklifi reddetti biliyorum. yani "cıkarın beni buradan" durumu yok kadinin.