• sesine aşık olunası kadın, büyük bir hayranıyım kendisinin.
  • minnoş idman yurdu'nun sol açık oyuncusu.

içeri girip trivela vuruyormuş.
  • müziğinin beni bir gün ya öldüreceğini ya intihardan döndüreceğini düşündüğüm, son yılların etkileyici seslerinden biri olan, ruhani zevk veren müzik yapabilen sanatçıdır.

ruhumun uç noktalarına dokunuyorsunuz, teşekkür ederim.
    (bkz: bende bi' problem var)
    (bkz: böyle)
  • sesi harkulade dinlendirici olsada kelimeleri uzatma sündürme şeysinden bir çok insana kıl kaptrıdığını fark ettim.
  • six days coverı rezalettir. şarkının doğasına, ruhuna hakarettir. teorik anlamda müzik bilgim yoktur, o yüzden teknik anlamda şarkıyı iyi söylemiş midir bilemeyeceğim. fakat bildiğim şey şu; bu şarkı, altı gün savaşı ismi verilen, 1967 israil-arap savaşı için yazılmıştır ve şarkıyı colonel bagshot höyle bir söyler ki savaşın karanlığını, savaşın getirdiği acıları, endişeyi sonuna kadar hissedersiniz. deniz tekin bu şarkıyı bir aşk şarkısı gibi söylemeyi başarmış. arkadaki müzik, şarkıyı söylerken kullandığı ses tonu falan hakikaten aşırı uyumsuz şarkı ile. colonel bagshot yorumunu ingilizce bilmeyen bir insana dinletseniz o bile anlar neredeyse bu şarkının savaşla ilgili olduğunu. deniz tekin bu yapıyı korumayı başaramamış.
  • istanbul'da bi konserine gittim. fakat garip bi şey oldu. en öndeydim zaten tamam güzeldi. yani sesi grupla çıktığında çok zor anlaşılıyodu. yanımda youtube coverları gibi olcak konser diye düşünüp gelmiş bi abla vardı :d bağırdı durdu deniz deniz duymuyoruz seni. deniz asla duymuyo. tam şarkı arasında abla duyurdu kendini deniz tekin diye bağırdı deniz tekin duymuyoruz seni gitarların sesi çok geliyo falan. deniz hanım hanımcık güldü. ya asıl garip olan bi tane sayko vardı en ön tam ortaya geçti tüm fırsatlardan yararlanarak. her şarkısında bir sigara yakıyo ve aşık aşık izliyo denizi. bense adamı izlemekten deniz'e ilk bölümde pek bakamadım. ikinci bölüme beni vur'la başladı zaten herkes pert. neyse bu reis bayaği içli içli bakıyor deniz'e. elinde de böyle büyük bir zarf var içinde neler var kim bilir? bayağı inceledim verebilmek için çok uğraştı ilk bölüm arasında. neyse konser bitti falan deniz giderken seslendi zarfı uzattı deniz pek takmadı. sonra adam zarfı sahneye fırlattı. gidip alcaktım zarfı o kadar merak ettim. yanımda sinem vardı o engelledi. alma delirdin mi başına bi şey gelir. neyse işte o zarfın içinde ne vardı?
    tanım: youtube'da fazlaca cover'ı bulunan ve neredeyse her şarkıda insanı dibe vurduran sesiyle tanıdığımız birisi.
  • yıldızlar adlı şarkısı ile tanıdığım kişi.

arka arkaya kaç defa dinledim bugün bilmiyorum. diğer şarkılarına bakamadım henüz. eğer aldığım keyfi bitirirsem diğer şarkılarına bakacağım.
  • bir gün random youtube gezintilerimden birinde karşıma çıkan, o gün bu gündür dinlediğim güzel sesli insan.

ilk dinlediğimde şarkıları bir kaç bin dinlenmiş az ünlü biri idi, ben bu satırları yazarken ise, artık milyonların bildiği ve zaman zaman dinlediği bir isim haline gelmiş yetenekli kişi.
  • çok şirin bir kız kendisi. sabaha kadar dinlesem hiç bıkmam
hesabın var mı? giriş yap