• dün gece hayal'de ilk defa canlı dinledim. çiçek gibi ses. dahası sahnesi de çok iyi.

ama kadıköy iyidir deniz, anladın sen onu.
  • şu anda istanbul atasehir palladium avm'de ucretsiz konser vermektedir.
  • 4 mayıs'ta if'teymiş.
  • türk sanat müziği denemeleri haricinde çok başarılı bir ses...

tsm kendine göre çok yorum katılabilecek bir müzik türü değil, nağmenin yapılacağı yer var fakat bunun dışında nağme katınca şarkı bozuluyor, sesine hayran olmama rağmen tsm yorumlarından kaçınarak takip ediyorum...
  • ahmet kaya şarkıları ve seçkin pop şarkılarını cover'layıp söyleyen kendine özgü sese ve ilginç bir yoruma sahip dinlenesi yetenek.
    bazı şarkıları ciddi ciddi çok kötü okumakla birlikte sezenler olmuş, beni vur, hep sonradan gibi şarkılardaki performansları ile mest ediyor.
    kendi şarkılarını yapıp söylediği zaman gerçek kalitesini gösterebileceğini düşünüyorum.
    yalnız türkçeyi hangi aksanla konuştuğunu çözemedim. bazı şarkılarda bayağı sırıtıyor. bu kadar zorlamasına da kasmasına da gerek yok.
  • gecenin şu saatine, şahane sesiyle eşlik eden müzisyen. o kadar güzel gidiyorki.
    ayrıca çok sempatik.
  • dünkü konserlerinde çektiğim fotoğrafları şuradan, roxanne yorumunu buradan, diğer şarkılarından derlemesini de buradan izleyebileceğiniz benden 6 yaş küçük şarkıcı.
  • sezenler olmuş şarkısının daha ilk kelimesinde tüylerimi diken diken etmiştir. yolu açık olsun.
  • sesinde bir selda bağcan tınısı vardır, sanıyorum o nedenle hayatımda duyduğum en iyi ahmet kaya şarkısı coverlarını yaratabilmiş, sofarsound'u buradan tebrik ediyorum.
  • kalbenden sonra keşfettiğim 2. sesi ve tarzı müthiş olan hatun kişisi. çok başarılı buldum kendisini. coverları müthiş. konseri olursa can-ı gönülden gidip dinlerim. ahmet kaya coverları favorim.
hesabın var mı? giriş yap