• neden bazı gerizekalılar deniz türüç'ü transfer etmeye çalışmak sadece galatasaray'a özel bir durummuş gibi konuşuyor.aynen paşam milli takım forması giyen adamı transfer etmek bir tek sizin aklınıza geliyor.
  • ah şu alplerden kurtulduysak deniz türüç gelmesin ben onu da isterim. alper gitsin de başka bi dileğim yok. ruhsuz herif
  • fenerbahçe topu ayağında tutabilen, top saklayabilen oyuncular almaya başladı. valbuena'yı beğenirdim, fakat ne zaman valbuena dense bana, sol kanatta dana gibi koşup, sağlam bir bekten yediği darbeyle topu kaptıran bir adam canlanıyor. deniz bu açıdan iyi, düşse bile saklayabiliyor topu. eğer alperi de verdiysek; mis gibi olmuştur.
  • fenerbahçe'nin kesinlikle transfer etmemesi gereken toraman.
  • oyun tarzı olcan adın'ın genclık yıllarını andıran solak. bu yavaslıkla set hucumunda duran top kullanımı dısında buyuk takımda fark yaratması zor.
  • muhtemelen fenerbahçe'ye transfer olacak futbolcu.. tv'de röportajı vardı 2 gün önce; ben asla bir takıma yakın olmadım türkiye'de dedi ki fatih terim ile diyaloğu ve galatasaray tercihi biliniyor 2 sezondur, bu açıklama vedat muriqi transferinden ders almış futbolcu açıklaması gibi geldi bana. sanki ufak ufak fenerbahçe'ye gidiyor. vasatın üstü olmakla beraber muriqi gibi 3 büyük için yetersiz olduğunu düşünüyorum..
  • 3,5 milyon € + yasir subaşı + alper potuk karşılığında fenerbahçe’ye transfer olan futbolcu.
  • yasir subaşı'nın fantastik biçimde gerçekleşen transferinden sonra -olursa- transfer süreci daha dikkatli takip edilmesi gereken oyuncu.

bilindiği üzere kayserispor fenerbahçe'nin ümraniye'den 160.000 euro'ya aldığı yasir'i, 4 gün sonra 600.000 euro'ya fenerbahçe'den transfer etmişti.
  • fenerbahçemizin yeni top tepicisidir. bu transferle fenerbahçemiz kırmızılara bir transfer çalımı daha atmıştır. (bkz: evet, istediğimiz noktaya geldik)
  • 2016-2017 sezonunda kadıköy'de son yarım saatte 3-1'den 3-3'e getirdikleri fenerbahçe maçında sağ kanatta muhteşem bir futbol oynamıştı. daha sonra izlediğim maçlarında hiç bir zaman o kadar etkili bir performansını göremedim. sertbest atış, korner gibi duran topları iyi kullanan bir oyuncu ama oyun içinde çok fazla iniş çıkışları var.

7 milyon euro gibi bonservis bedelleri konuşuluyor hakkında. belki 16-17 sezonunun sonunda bu paralara alınabilirdi ama son iki sezondur düşen istatistikleri ile bence kendisi için istenen rakam çok fazla.

sözleşmesi gelecek sezon sonunda sona erecek. bu sebeple kendisini transfer etmek isteyen kulüplerin çok fazla ısrarcı olacağını düşünmüyorum.

fenerbahçe'nin kendisine pek ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum. moses ve dirar varken deniz türüç oynayamaz bu takımda. yedek olmak için de çok pahalı.
hesabın var mı? giriş yap