şükela:  tümü | bugün
  • sözü geçen videosunu izledikten sonra kendisine iki lafım var. bir, eğer sen rock müzikle ilgileniyorsan, kalkıp ronnie james dio'ya laf etmezsin, edemezsin.! iki, kendini öyle sikini çıkartacak bi rock star olarak görüyosan da 'gösteriyim mi lan? gösteriyim mi? ahahaha' triplerine girmez, çıkarır jim morrison gibi gösterirsin.! ya neyse ben bi şey demiyorum.
  • jim morrison olayım derken nihat doğan olmuş, haberi yok. "bağlandığınız ve saplandığınız her şeyden kurtulun" gibi orta okul sıralarına hitap eden dandik ötesi bir mesajı, iki dakika önce "göstereyim mi, göstereyim mi, açayım mı, açayım mı" diye kendini avuçlayan bir adamdan duyunca hayatın anlamını keşfetmemizi mi bekliyordu yoksa? ne bu yıllardır sürdürdüğü anlaşılamamış dahi tripleri? bugüne kadar ne yapmış da biz anlayamamışız?
  • geçen halı sahada maç yapıyoruz, bizim ahmet abi "messi kimmiş ya, bak hareketlerime bak" dedi. onun gibi bir şey herhalde bu herifin yaptığı.
  • (bkz: troll)

kendinise önerim rockçı serpille takılması cok güzel ikili olurlar.
  • model dinleyicisi kıraç severler tarafından gariban ilan edilen müzisyen.
    başarı ne evladım sizin gözünüzde para kazanmak mı? milyarlar harcayıp milyonlarca tık alan videolar çekmek mi? e castin biber yapıyo bunu..
    adam kafası güzelken bi hata yapmış olabilir (-bence anlatmak istediği, ki yine bence haklı olduğu bi meseleyi doğru cümleler kurmadığından tepki çekti-) ve bu bir eleştiri sebebidir, bu yüzden eleştirenler kendilerince haklıdır bence ve ayrıca polemiğe girmeye gerek yoktur.
    amaa sen başaramamış olmanın ezikliği falan diye girersen dalyarak gibi lafa orda dur derler, be yavşak hayatında ne yaptın, ne ürettin, insanlarla ne paylaştın müzikal düzeyde de götünün üstünden bu adama başarısız diyosun diye sorarlar. başarı ne ya.. göt yalayıp şirket köpekleri gibi sike sike istemeye istemeye yılda 100 konser vermek mi, produktor istedi diye davulları gömüp 0-12 yaş hedef kitlesine müzik yapmak mı başarı.. yüzsüz olup para kazanmak mı başarı hele bi anlatın ya neymiş bu başarı..
    sadece uyut beni için bile türk rock tarihinin en iyi söz yazarlarından biri denilebilecek bi adam lan bu.. bak bakalım şu kin kustugun internet üzerinden bi arat lan.. şarkı verdiği, produktorlük yaptığı, karşılıksız destek attığı kaç grup kaç müzisyen var bu başarısız adamın..
    he gerçi sefillerin başarılı diye tabir ettiği, modellerin, kıraçların serdarların, ortaçların listesinde de varsın olmasın deniz yılmaz.

edit: iş bu entrynin sebep olduğu enry silinmiş. o yüzden yeni okuyanlar için bi miktar agresiflik içerebilir.
  • "şu ana kadar bağlandıgınız ve saplandıgınız herşeyden kurtulun" vecizesini sarfetmiş insanoglu.

bide türkiyede tyler durden yok diyolar.

sıçarak güldüm, kahrolarak boşaldım.
  • geçen kendisiyle konuşuyorduk, bana "abi herkes maske takıyor şu hayatta herkes... zaten coğrafyacı da kafayı benle bozdu." sözleriyle hayatı özetledi. büyük adam kısacası.
  • 99 metallica konseri öncesinde de "açayım lan ha açayım mı" triplerine girmiş ve elbette yine açamamıştır. aradan geçen 12 senede bir gıdım ilerleme kaydedememiş olması şaşırtıcı değildir.
  • eleştirel tavrını ''arkadaşlar'' hitabıyla gölgelemiş. öğrencilerine sevimli görünmeye çalışan edebiyat öğretmeni misin de 'arkadaşlar'?
  • 18 şubattaki konserine ait malum video'yu seyrettikten sonra bana "lan bu ülkede cidden hâlâ düşünebilen insanlar var" dedirten insan. kendisi ayrıca beyinlerinin tek hücresini bile kullanma zahmetine girmeden tanımadığı insanları babalarıymış gibi koruyan insanları ortaya çıkartmıştır.