• ege insanı için "10 genç kızdan beş tanesi direk o yolun yolcusu" ifadesini kullanmış yazar.

(bkz: cahil insanların en çok düşman olduğu şeyler)
  • "ege insanı için 10 kızdan 5 tanesi o yolun yolcusu diye bir cümle kullanmayıp;"
    kullanmamış hali :görsel
  • bubam emekli osker diyerek ağlaşan olgunlaşmamış bir canlı. ege kıyıları adlı başlıkta ırkçılıktan başlayarak kadınlara hakarette varan bir saçmalıklar dizisi sıralamıştır. kendisi hakkında ne yazılmış diye merak edip sıkça bu başlığı ziyaret etmektedir. o yolun yolcusu gibi iğrenç bir etikette maruz kalmak istemeyen sözlük kadınlarının bu canlıya karşı dikkatli olması gerekir.

(bkz: arizona kertenkelesi)
  • bir futbol başlığında şiddeti öven zihniyeti eleştirdiğim için sırf tuttuğu takım yüzünden şahsım yerine anneme hakaret etmeyi tercih etmiş yazar.

ilk defa bu platformda mahkemeye vereceğim kişi ayrıca. kendisinden alacağım tazminatı nerede harcadığımı da burada paylaşacağım.
  • kadın düşmanı entryleri seri favlayan incel yazarlarımızdan bir tanesi.
  • baya korku filmi gibi bir kadın düşmanı. umarım annesi de dahil hayatında şans eseri varolmuş tüm kadınlar kendisini çözümleyip koşarak uzaklaşmıştır.
  • bir yazar
  • ege insanı için 10 kızdan 5 tanesi o yolun yolcusu diye bir cümle kullanmayıp;

didim, bodrum, kuşadası, nazilli marmaris gibi tatil beldelerindeki sorunlardan bahsedilen yazıda genç kız ve erkeklerin fuhuşla, uyuşturucuyla olan alakasından üç dört cümle ile bahsedip, çocuk yaştaki kişilerin ne durumda olduğunu olanca çıplaklığı ile anlattığım uzun yazımda malesef ki ekşi sözlük gibi bir yerde yine kafanın sadece bacak arasına çalışması ile manipüle edilen bir yazı giren kişidir.

ekmek çıkmaz uğraşmayın. egenin de daha yaşanılır eskilerde olduğu gibi daha laik, daha mutlu, daha kaliteli günlere dönmesi dileği ile..

"bir kere uyuşturucu ve alkol kullanımı zirvede,
    10 genç kızdan beş tanesi direk o yolun yolcusu.
    10 genç erkekten altısı sadece baba parası ezen vasıfsız potansiyel serseri. "

cümle bu. ne anladığınıza bağlı. sizin kafaya ben erişemiyorum çünkü.
hesabın var mı? giriş yap