şükela:  tümü | bugün
  • diğer bankaların internet bankacılığına göre bariz eksileri olmayan [hatta gayet kolay kullanımı olan] denizbank'ın internet üzerinden kullanılabilen bankacılık işlemlerinin yapılabildiği bölümdür.

ayrıca [en azından] şu an için hiçbir işlemden masraf almıyordur. eft, havale vs.

edit: 21 ekim 2008 itibariyle eft'lerden 1,5-ytl, havalelerden 0,5-ytl masraf alınmaya başlanmıştır.
  • (bkz: acikdeniz) nam-ı değer @çıkdeniz...
  • su siralar piyasada, site'ye login olurken pop-up cikarip tc kimlik no ve telefon bilgisini kullanicidan isteyen bir worm dolasmaktadir. dikkat edilmesi gerekir, asla ve kati olarak bunu kullananlardan tckimlik ve hedehödö bilgisi istenmez.

scampage'lerinden kacinilmasi gerekendir.
  • bu aralar gün geçtikçe güzelleşen internet bankacılığıdır.
  • açık ara şu ana kadar kullandığım internet bankacılık uygulamaları içinde kullanımı en zevkli olanı. kullandıklarımı sayıyorum: hsbc, finansbank, ingbank, şekerbank, yapı kredi bankası ve garanti bankası. işlevsellik olarak tabii ki bir garanti değil, giriş hızında bir hsbc değil. ama totalde optimizasyonu başarmış bir uygulama bence.
  • ne zaman hesabıma giriş yapmak istesem şifremi kabul etmiyor. her 10 giriş işleminin altısında yanlış parola uyarısı veriyor. ne hikmetse 2 kere yanlış şifre dediği halde üçüncü de aynı şifreyi kabul ediyor. sinir harbi yaşamamak için uzak durulması gerek.
  • birkaç günde bir girip aylık harcamamı kontrol etmeme olanak sağlayan bankacıkık hizmeti.

yakıt, vergi, alışveriş gibi hemen her ihtiyacımı kredi kartı ile yaptıktan sonra harcamalarımı kolayca kontrol ediyorum. tüm faturaları da otomatik ödeme talimatı ile kredi kartına bağlayarak 75 kuruş karşılığı her birini otomatik olarak ödüyorum.

şubede sıra bekleme derdi yok, sadece para yatırmak ya da çekmek için atmye uğramak harici bankaya hiç gitmiyorum.
  • internet bankacılığı taklidi yapan denizbank birimidir. hayatımda hiç bu kadar kötü bir internet bankacılığı görmedim. daha aynı şifreyle ikinci kez açıkdeniz e girebildiğim olmadı. her seferinde yeni şifre aldırıyor sağolsun. denizbank'ı aradığınızda da sistem hep güncellemede. daha 1 tane yardımcı olacak cümle kurmadılar bana. kuramadılar aslında. çünkü bilen biri yok. güncelleme var diyerek başından savmaya çalışıyor. hele fast pay diye bir uygulamaları var ki nasıl süper hızlı anlatamam!!! bankamatikten para çekip gelsem daha çabuk öderim herhangi bir şeyi. uygulamaya girene kadar mevsim değişiyor. bu bankada daha 1 lira para tutmam. tutanları da vazgeçirmek için elimden geleni yapacağım bundan sonra.
  • bugün kendi kafalarına göre benim internet bankacılık hesabımı kapatmışlardır. mecbur deyilseniz bu banka ile iş yapmamaya çalışın.
  • varan 1: her seferinde eft masrafı ödememek için her ay düzenli olarak ödediğim bir para var. bu parayı ödüyor olmama rağmen aniden eft masrafı almaya başladılar. sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için müşteri hizmetlerine şikayet bildiriminde bulundum. bir haftada gelebildiğimiz nokta, şikayetimin değerlendirme aşamasında olduğuydu. tabii ben de geciktiremeyeceğim birtakım ödemeler dolayısıyla o eft masrafını vererek para göndermek zorunda kaldım.

varan 2: bağkur primimi her ay sorunsuzca denizbank'tan öderdim. bu sefer, sürekli sistemlerinde bir sorun olduğu için ödeme yapamadım. normalde hafa sonu bile olsa o ödemeyi alabildikleri için, son ana kadar düzeleceklerini ümit ederek denedim. şimdi sayelerinde, bağkur'daki düzenli ödeme indirimimi kaybetmiş durumdayım.

oysa sadece 10 gün önce sorsanız "hizmetlerinden memnunum. gayet düzgün bir banka." falan derdim.

edit: imla.