şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük bataklığında ansızın belirivermiş can kurtaran bir dal parçası. yahut;

(bkz: insan)
  • sabah sabah neşe kaynağı... daha ne olsun ki?
  • bu insan hiç tanımadığım halde canımın içidir. iyi ki vardır, bitaneciktir.
    ayrıca yazdıkları, değerleri, inandıkları altına imzamı atarım.
  • "böyle insanlar niye türkiye'de yaşamaz ki" diye hayıflanma nedenim.
    evimden biri gibi. böyle birkaç gün haber almasam "nasıl acaba?" diyorum.
    ağlasam avutur, gülsem benimle kahkaha atar.
    kendi güzel, çocukları güzel, yaşama bakışı güzel, yazdıkları güzel... içi güzel, dışı güzel!
  • koruyucu meleğim.
    benim canım yansa onunki daha çok yanıyor.
    kim ne derse desin dostluk böyle bir şey...
    çok seviyorum ben bu kadını.
    bi tek denizdean olsun bana bir şey olmaz!
  • * kazandigim iddianin odulu olarak bana anlatmasi gereken hikayenin yerine hikaye kitabi alan yazardir.
    (umarim cocuklari masal istediginde de "al sana kitap, kendin oku!" demiyordur:p)
  • entrysini okumadan önce doğrudan şukuladığım tek yazar.
    "kesin güzel bir şeyler yazıyordur" diyorum, yanılmıyorum.
    bayılıyorum bu kadına. muck!
  • sosyal medya diyetinde olduğunu tahmin ettiğim badilerin badisi! ama bize bir haber versin meraktayız.
  • badilerimin badisi olarak tanidim, benim badim oldu. cekilin aradan diger badiler, ben payla$mayi sevmiyorum!

-isyan günlerinde arkada$lik-

o ya$adigi uzaklarda, ben ya$adigim uzaklarda, ikimiz de ülkemizden uzak ve fakat buna ragmen cok acayip direndik be arkada$. hani bence ikimiz de gidiciyiz ^^

syby ziyaretci bohcasina iki don, iki atlet ve getirmeye niyet ettigi diger her $eyden iki$er tane koyuversin bi zahmet. gerci o dingilin lafina da güven olmaz, biz iceri o piiiiirrr. "tanimiyoom la ben bunlari" der cikar i$in icinden.

sereserpen gelir ama bence, o bizi yalniz birakmaz. hatta bize çarşaflı börek bile getirir bence ^^

direni$ arkada$imdir kendileri, yakin bir gelecekte kader arkada$im olacaktir ^^ (ayni kogu$a dü$sek bari? :/)