şükela:  tümü | bugün
  • bir kadına: "ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey nedir?" diye sorsanız; havlu, güneş kremi ve bu erkeği seçer. havlusunu daha denizden çıkmadan ayağına kadar götüren bir erkek, kadını için neler yapmaz ki... o ne şanslı kadındır o!
  • buradan evrene mesaj yolluyorum, gelecek de bir gün gelecek zira; sakın gelip bulmasın beni böylesi.
    cidden kaçarım. rezil oluruz.
  • 35 derece sıcağın altında denizden çıkan kadına koşa koşa götürüyorsa vücudunu kıskanıyor, başka kimse görsün istemiyor olabilir. muhafazakarlıktır bana göre.

ama 19.30'da güneşin etkisini kaybettiği ve en çok rüzgarın olduğu saatte ben götürürüm sevgilime o havluyu. üşümesin diyedir.

her şeyi illa gavatlığa ya da duygusallığa bağlamamak gerek.
  • onun yerine terlik götürse daha iyi.
    en azından ayakları yanmaz.*
  • denizden çıkan sevgilisi de burada olacaktı bir kaç başlık önce gördüm buralarda sevgilisine cacık yapan kız denizden çıkan erkek havlu götürürken mi uzaklastılar bu kadar anlamadım. :/ kafamda deli sorular
  • "aşkitomun dötünü, memişlerini kimseler görmesin" dürtüsüyle hareket eden erkektir.
  • benim eski erkek arkadaşım adımı uzatarak söyler "havluyu getirsene bee" derdi. canım odunum. üşüyormuş.

muhafazakarlıktan yapmıyorsa candır.