şükela:  tümü | bugün
  • sanki plajdaki herkes ona bakıyormuş hissine kapılır insan.
    erkekler poseidon edasıyla çıkar denizden. kadınlar ise sanki amphitrite.

aslında erkekler, üzerine yapışan şortun aletini ne kadar gösterdiğini düşünmesiyle birlikte karmaşık duygular içerisindedir. kadınlar ise "ahy bir yatayım şezlong'a bronzlaşana kadar kalkmayacağım" düşüncelerine gark olur.
  • -havlum nerde?
    -burda.
    -tamam kalsın orda.

çıkınca kurulanmak için denize girmek...bilemiyorum altan.

bırak aksın sular saçından,omzundan.dudaklarının tadına bak,tabanlarının yanmasına engel olma,yapışan kumları temizlemeye kalkma.
    o narin poponu bir yere koy ve en sevdiğin şarkıyı mırıldanmaya başla güneşlenirken.
    dünya umrunda değilken sen de kimsenin umrunda olmayacaksın emin ol.
  • utanç genelde. bir de panik, bikini kaydı mı, etiketi fırladı mı endişesi. o yüzden hep denize en yakın şezlongu seçmeye çalışırım. böylece bir an önce havluma sarılma imkanım olur. herkes bana bakıyomuş gibi bir hisse kapıldığım ve vücudumla barışık olmadığım için kasılırım. havluya sarılı otururum bir süre, böylece bana bakan gözlerin tümüne artık bana bakmaktan sıkılıp işlerine dönmeleri için süre vermiş gibi hissederim. oysa ki kimsenin de baktığı yok ama özgüvensizlik, anksiyete ve asosyallik birleşince böyle oluyor heralde.

fakat nedense şezlonga yattıktan sonra dikkat çekmediğimi düşündüğümden rahatlarım. ne tür bir manyak olduğumu ben de bilmiyorum.
  • gereksiz bir özgüvenle çok seksiymiş gibin herkes size bakıyormuş gibin, girerken değilde çıkarken ki bu coolluk kime anlamadım
  • "sort islandi yapisti simdi sik kabak gibi ortada, soguktan da buzusmustur simdi hassiktir" tedirginligi
  • ıslaklık.
    var mı ötesi?
  • buz gibi bira olacaktı şimdi.
  • araya kaçan şortu çaktırmadan nasıl çıkartırız diye sorduran hissiyat.
  • ıslak ıslak üzerine yapışan şort, yukarıda yakan; kemikleri yumuşacık yapan güneş, şezlonga uzanıp ılık esen öğleden sonra rüzgarı eşliğinde soğuk bira içme isteği. tarif edilemez bişey. dünyanın en güzel hislerinden biri.
    özledik!
  • şortun içindeki filemsi şey var ya hah işte o hiç olmasa daha iyi, çok fena oluyor.