şükela:  tümü | bugün
  • cevabı çok zor bir soru olsa da trump'ın bir adım önde olduğu karşılaşma.
  • benim icin cevabi cok net trump olan durum zira dayim yuzme biliyor, o kendini kurtarir. trump'tan emin olamadim.
  • trump belki bi teşekkür eder. onu kurtarırım. dayım bi 'sağol yeağanım' bile demez.
  • trump tabi ki. 3-5 bir şeyler atar. dayımdan daha böyle bir şey görmedim. 35 senelik hayatımda
  • cevabı net olarak "trump" olan başlıktır.
    çünkü, trump seçimle gidebilir, dayım olacak şerefsiz seçimle de gitmiyor.
  • herkes trump demiş ben de diyorum çünkü dayım yok.
  • mayın diye okudum önce ama dayıymış. ben ve eşim dahil bu dayılardan muzdarip kaç kişi var türkiye'de dayı nefreti partisi kurulsa valla açık ara seçimi önde kazanır. bütün dayiların te.. neyse kendi dayım diye demiyorum şerrefsizin ibnenin gavatın önde gidenidir. nasıl olduysa allah bana dayılık göstermedi hamd olsun aman aman evlerden ırak. ne gelsin ne gitsin adı bile geçmesin.. mına kodumun evladının kendi anasının ölüm döşeğinde mallarını, nakit paralarını hacılayan insan değildir. şerrefsiz familyasının alt gurubundan aşağılık bir hayvandır. neyse efendim konumuza gelecek olursak denize düşen dayıyı suda boğar, trumpa tek bir soru sorarım sen dayı mısın değil misin. dayıysa onu da boğarım. yok eğer enişte amca falansa kurtarırım. not: enişte candır.
  • trump, dayım olsa bile kurtarmam.
  • sorunun yanlış olduğunun farkındayız dimi? hangisi düşerse onu kurtarırız.
    edit: gelen mesajlara binaen
    arkadaşlar aynı anda düştüklerini belirtmemiş soruda bu durumda ikisinden biri düşüyor. ama aynı anda düstüklerini belirtse seçenek arz ederdi ve birini seçerdik.
  • biz bu boş geyikleri 90lı yıllarda sokakta oynarken yapıyorduk, yeni nesil çok şanslı amk *