şükela:  tümü | bugün
  • özet: youtube kanalı: https://www.youtube.com/…l/uc5nhzvbi4wv-5pvyfpgqydq güzel kardeşimizin kanalına abone oluyoruz!

merhaba arkadaşlar,

daha önce haluk levent'in paylaşmış olduğu bir tweet de rastladım deniz'e.

genç arkadaşımız deniz kanser hastası. bu illetle mücadele etmesine rağmen inanılmaz pozitif ve güçlü birisi. kendisinin en büyük hayali youtuber olmak .

ben de çeşitli sağlık sorunlarıyla boğuşan birisi olarak moralim berbat durumdayken deniz kardeşimiz inanılmaz moralli ve güçlü.

biz de deniz'in rüyasını gerçekleştirmek için youtube kanalına abone olup, videoları izleyip, beğenip, yorum yapıp, paylaşıp bu güzel kardeşimizi mutlu edebiliriz. belki bizim yarım saatimizi alacak ama deniz için muhteşem bi motivasyon kaynağı olacak.
  • kimleri ve neleri takip ettiğinizi şöyle bir düşünürseniz hayata tutunmaya çalışan bir insan için de bunu yapabilirsiniz zannediyorum. yukarılarda yer alması gereken kampanya.

(bkz: up)
  • canım deniz yaaa. umarım bir an önce iyileşir. istediğin şeyleri keyifle yaparsın
  • günde ota boka milyon defa kullandığınız kıymetli parmak ucunuzu iki defa ekrana dokundurarak yüzünde minik bir tebessüm oluşturabileceğiniz kardeşimiz. iki saniye sürer kanalına üye olun, yapın işte bişeyler bir işe yarayın.
  • birinin mutlu olmasını izlemek güzel bir şey arkadaşlar. destek olalım bi tarafımız eksilmez.
  • 262. abonesi olarak katıldığım kampanya.

başaracaksın bro!
  • aboneyim aboneeeeeeee...
  • desteğinizi esirgemeyin
  • içinde çok güzel bir insan barındıran youtube kanalı