• yarısı kpss ile polis olmuştur, kalanlar da ilerleyen yıllarda olacaktır.
  • her tarafından tarih fışkıran güzel ülkemdeki arkeolog ya da sanat tarihçisi gibidir.
  • bu arkadaşların bir çoğunu bilişim sektöründe gördüm.. hoş sadece onlar değil, bu işin gıdası, tarımı fln da var o ayrı bir konu.. mağazalarda tezgahtarlık yapanlar, baba mesleğine devam edenler, işsiz gezenler..

bana göre daha enteresan olanı ise, ik'cılar mühendis kelimesinden sonra ne mühendisi olduğuna bakmaksızın bilişim piyasasında mühendislik seviyesinde işleri veriyorlar...

ızdırabını s.keyim güzel memleketim, senle yaşamak kadar sensiz yaşamakta dengesizlik mk..
  • tanıdıklarımdan biri bankacı,biri asker,biri organize sanayi müdürü olmuştur.
  • su ürünü deyince aklına erikli su gelen bir ülkede işsiz olması normal olan kişi...
  • bir tanesi ile beş yıl süren bir ilişki yaşadım öğrencilik hayatımın en güzel şekilde geçmesini sağlamıştır kendisi zira aşırı derecede parasız kalıyor ek iş yapmadan yaşayamıyordum okula da gidemiyordum ek işte çalışmamam için bana ciddi anlamda maddi destek sağlıyordu dolayısıyla merak ediyordum derenin suyu nerden geliyor diye ama soramıyorum tabi
    velhasıl sadede gelelim adam 2009 girişli olduğu okulu zannedersem 2016 da bitirdi

2007 lise mezunu 2009 da girmiş okula uzatmış okulu mezun mu bilmiyorum ayrıldık çünkü ama o ve tüm branşdaşlarını gözlemlediğimde hepsi zengin varlıklı aile çocukları ve yarısı okulu uzattı e afedersiniz muğlada okudukta.

yemek firması kuran dalış okulu kuran balık çiftliğine ortak olan butik açan bar açan vesaire çok örnek vardı yani kimse işsiz kalmadı hepsi zengindi bir de erasmusla japonyaya filan da giden oldu doktora yapmaya başlayan oldu o bölüme gidenlerin arkası hep sağlamdı

benim türkiyede anladığım yegane şey eğer paran ve zamanın varsa istediğin bölümü okur istediğin işe girersin

fakir ama ibf mezunu ya da fen edebiyat mezunlarını nabıcaz en çok onlar ağlıyor su ürünleri okuyup ağlayan görmedim

not: bölümle alakam yoktur fakir ama ibf mezunu lakin işsiz değilim (bkz: devlete kapak atmak)
hesabın var mı? giriş yap