• denizli’den ulaşım için özel otobüs firmasına bağlı olma durumu.

bu özel otobüs firmasının aşağıdaki verdiğim linkten görebileceğiniz gibi.

http://ismailbaytur.com/…li-cardak-servis-saatleri/

uçuş saatleri her gün için bellidir.

bu saatlerde bir halk otobüsü çıkarması , büyükşehir belediyesinin “kendi şehrimin havalimanına ulaşım sağlıyorum “ gibi bir reklam yapmasına ve hizmet sağlamasına çok kolay bir şekilde ortam hazırlamaktadır.

ancak bunun yerine özel firma, kafasına göre ücretle yolcu taşımaktadır. 13-15 şu an 20tl. şehir içi ulaşım bu :) elbette konfor ve daha iyi hizmet isteyenler bu firmayı tercih edebilir , ancak bir alternatif olarak halk otobüsü olması gerekmektedir.

not: büyükşehir belediyesini arayarak şehrimizi geliştirmek için bu talepte bulunabiliriz hepimiz.

aşağıda diğer girdim bulunmaktadır.

(bkz: #74177969)
  • sabiha gökçen- 4.levent arası 46km. ücret 7.80 sadece söylüyorum.

aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

https://tuhim.ibb.gov.tr/…kart-ücret-tarifeleri.pdf

ayrıca belirttiğim gibi iyi hizmet ve konfor sağlıyorlar , o yüzden isteyen tercih edebilir. sadece bir alternatifi olmalı diye düşünüyorum.

edit :ek bilgi
  • katıldığım önerme. haydi denizli'liler sömürtmeyin artık kendinizi up.
  • nasıl ki pamukkale travertenlerine hem özel servisler hem de belediye otobüsü gidiyorsa çardak havalimanına da bir çözüm bulunması gerekir. tabi arka planda nasıl rant döndüğünü bilemeyiz.
  • is icin sık sık gidiyorum ucret 25 lira. en pahali servis bu. bir de saatleri abuk subuk en az iki alanda saat bekleniyor. inis binis yerleri de otogar-zafer gazoz asil sorun havaalanı eski askeri havaalani olsn bu yer yerine sehire yakin bir havaalani lazim. hem turizm hem is hem universite denizli aktif bir sehir.
  • izmit - sabiha gökçen havalimanı arası bile bu kadar pahalı değildir .(70 km'den fazla yol var.)

izmit (otogar)-sabiha gökçen
    tam : 17,00
    indiriml : 11,00
    öğrenci : 9,00
    akıllı bilet : 17,75

not : oha ücretlere güncelleme gelmiş bugün. standart ücret 3.00 tl olmuş. vay babaynın düşmanlarını zikem.)
hesabın var mı? giriş yap