şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kocasi hapse giren kadin kalacak yer bulamamis, 2 cocugu ile esine ait hurda bir otomobilin içinde yaşıyormus. insanligimdan utandim yaziktir be ulan hic kimse el uzatmaz mi su gariplere?
  https://www.sozcu.com.tr/…sanlik-drami-2428005/amp/

  edit: haberin videosu konmuş, insanlar öyle mahcup ki anlatırken utanıyorlar yahu utanması gereken sizler değilsiniz bacım. çivril kaymakamlığı telefon numarası: 0258 713 10 01 arayalım dostlar ne kadar çok aranırsa yardım ihtimali yükselir.

  ''@geldi ggiine tipini s2ktigim'' nickli yazar uyardı; 0258 713 13 31 (saime hanım) bu numaradan bilgi alınabiliyormuş. aysun gezgin adına açılan yardım hesabı tr88 0001 2009 3570 0001 0186 33 halkbank çivril de nizli şubesi" olayın aslı ısparta'da evleri varmış lakin mevsimlik işçi olarak geldiklerinde eşi hapishaneye giriyor ve arabada yaşamaya başlamışlar.

  yardım etmek isteyen yazar arkadaşlar için; ''@kuzucuu'' nickli çaylak denizli pamukkale üniversitesinde görevli diş hekimi
  haftasonu ailenin yanına gidip yardımda bulunmak istiyor, yardım etmek isteyen diğer arkadaşlar kendisi ile iletişime geçebilir.
  iş numarası: 0258 296 42 18
  cep: 0506 367 37 25
 • gerekli yardım kampanyası düzenlenirse destek olacağım aile. suserlerin, başlığın yukarıda tutulması için mevzuya el atmalarını umuyorum.
 • allah yardımcıları olsun.

  bir kampanya başlatılabilir bence de.
 • ah ulan ah. gözü kör olsun garibanlığın.
 • yazıklar olsun. bi suriyeli kadar değerleri yok. koskoca ülke böyle insanlara bakamıyor mu? lafa geldi mi sosyal devlet.
  bu muhtarlar ne iş yapar? son zamanlarda ne iş yaptıklarını biliyoruz gerçi de...
 • (bkz: sözün bittiği yere daha var mı)
  bazıları da gider laiklik elden gideyoo diyen dedenin sırtını sıvazlar amq
  ne kadar liberal de takılmaya çalışsam insanları belese alıştırmadan sosyal yardımlar tanınmalı
  en azından insanlara ayakta kalabilmesi için devletin yardımcı olması lazım
  bin korumanın güneş gözlükleri bile fazla gelir bu kadına
 • kimsesizlerin kimiyiz diyen sabah aksam fetoyle ugrasan basimizdakilerin acilen sahip cikmasi gereken ailedir. yardim kampanyasi baslatilirsa bendeniz de elimden geleni yaparim. 7 aylik cocugun mamasi ve bezine %100 sponsor olurum. takipteyim.

  bu baslik takip edilsin ustte tutulsun.
 • suriyelilere gösterilen yardım kadar ülkemizin fakir fukarasına yardım gösterilmemiştir. ulan anadoluda insanların yatacak evi yok suriyelilere yapılan konteyner evlerin %10 ülkemin insanına yapılsa bu manzaraları görmeyeceğiz.
 • yediğimiz lokmalar midemize helal mi sanıyorsunuz..