şükela:  tümü | bugün
  • nerden rastladı bilmiyorum ama 6-7 aydır ara ara dinliyorum. millet ne yazmış bir bakayım diye girdim ve şaşırdım kimsenin yazmamış olmasına. şimdi baktım youtube izlenme sayıları falan da pek iyi değilmiş. baya ünsüz normal adam çıktı. ama değerlenebilir, güzel şarkıları var. bu tarz müzik yapan az ünlü varsa yeşillendirebilirsiniz.

¨dennis lloyd is a talented producer, singer, songwriter and multi-instrumentalist from tel aviv with a passion for music that has taken him all over the world and back.he left home for bangkok, 10,000km away, for one year to focus on writing songs and producing music; "nevermind" came out of these solo sessions in asia. dennis lloyd is now gaining international recognition for his virtuosity and eclectic style and has begun to bring his shows to audiences around the world.¨

leftovers
    playa
    nevermind
  • efsane bir isimdir. kafam iyi, kısa kesiyorum.
  • tel avivli* alternatif r&b müzisyeni şahıs. nevermind (alright)* parçası ile kasıp kavurmaktadır.
  • bu parçasına gerekli ilginin gösterilmediğini görüyorum. kıymeti yeterince bilinmeyen abi.
  • gece gece viskinin üstüne denk geldi bir parçası kafam da güzel şu an. parçanın adı nevermind.

kızla da konuşuyorum hafif flörtleşme biraz da günlük konuşma. parça sanki kaliteli viski , yağ gibi aktı gitti.