şükela:  tümü | bugün
 • nerden rastladı bilmiyorum ama 6-7 aydır ara ara dinliyorum. millet ne yazmış bir bakayım diye girdim ve şaşırdım kimsenin yazmamış olmasına. şimdi baktım youtube izlenme sayıları falan da pek iyi değilmiş. baya ünsüz normal adam çıktı. ama değerlenebilir, güzel şarkıları var. bu tarz müzik yapan az ünlü varsa yeşillendirebilirsiniz.

  ¨dennis lloyd is a talented producer, singer, songwriter and multi-instrumentalist from tel aviv with a passion for music that has taken him all over the world and back.he left home for bangkok, 10,000km away, for one year to focus on writing songs and producing music; "nevermind" came out of these solo sessions in asia. dennis lloyd is now gaining international recognition for his virtuosity and eclectic style and has begun to bring his shows to audiences around the world.¨

  leftovers
  playa
  nevermind
 • efsane bir isimdir. kafam iyi, kısa kesiyorum.
 • tel avivli* alternatif r&b müzisyeni şahıs. nevermind (alright)* parçası ile kasıp kavurmaktadır.
 • gece gece viskinin üstüne denk geldi bir parçası kafam da güzel şu an. parçanın adı nevermind.

  kızla da konuşuyorum hafif flörtleşme biraz da günlük konuşma. parça sanki kaliteli viski , yağ gibi aktı gitti.
 • an itibariyle 16.924.089 aylık dinleyici sayısına ulaşmış, dünyada en popüler 88. sanatçıdır. nevermind parçası 100 milyon stream’i aşmış durumda spotify’da. kendisi şu an dünya turundadır. analyzing şarkısını öneririm.
 • 1993 doğumlu bir yetenek daha.
  erkek olsaydım ve dahası ayrılık acısı çekiyor olsaydım muhtemelen bu adamın sesi, sözleri ve müziğiyle kendimi parçalardım!

  özellikle de bakınız bununla: " breakdown"

  https://www.youtube.com/watch?v=jmv1-ugxmii
 • bu kadar az bilinmesine sevinsem mi şaşırmam mı bilemedim.

  bu tarz şeylerde şansım mı var kulağım mı iyi bilemedim. geçen yine başka bir isim için mobil uygulamanın birisi tebrik mesajı göndermiş ilk keşfeden olduğum için*

  edit: şu da iyidir https://m.youtube.com/watch?v=hzxtj0zwmsy analyzıng
 • spotify’a verdiğim para bu tarz adamları keşfetmeme yardım ettikleri için helal olsun. dinlenmeli ama çok da dinletmemeli.

  elektronik müziğe bayılmayan biri olarak bazı tınılar beni güzel yakaladı. özellikle nevermind şarkısı.

  fazla popüler de olmasın gibi bir bencillik yapasım var. yaptım bile. ama çoktan 21 milyon dinlenmiş.
 • leftovers'a aşık olan sadece benim galiba. her dinlemede içim gidiyor. leftovers
 • abi dur ben güzel şarkılar keşfetmeliyim dediğiniz zaman bu abinin ürettiklerini dinlemelisiniz daha sonra spotifyda radyoyu başlatıp bu abi gibi olanlarında efsane şarkılarını keşfedebilirsiniz.

  nevermind çok patladı gitti. ama nevermind şarkısından önceki şarkıları pek bilinmiyor yani en azından bizim memlekette öyle. bende üstte yazanlar gibi bilinmesin bize kalsın diyerek kapatıyorum konuyu.