şükela:  tümü | bugün
 • steaua bükreş'in 1998 doğumlu ofansif orta saha oyuncusu. romanya futbolu kendisinden çok şeyler beklemekte olup takımında forma giymeye başlamış olması bu öngörünün gerçekleşeceğine işarettir.
 • zamanla fiziğini geliştirip, kolektif oyuna adapte olabilirse bir yıldıza dönüşebilecek yetenekli bir romen futbolcu.
 • 22 yaşında potansiyeli olan rumen futbolcu.rakip kale önünde soğukkanlı ve son vuruşları etkili.bileklerine son derece hakim.pozisyon hazırlama da yetenekli.top takım arkadaşlarındayken yaptığı iyi koşularla pozisyon yaratabiliyor.fakat istikrarsız,fizik olarak yetersiz ve hava hakimiyeti kötü.
 • buralar değerlenir dedirten genç top tepici.

  (bkz: at fava bekle)
 • fener ilgileniyor
 • yaklaşık 4 senedir göz önünde olan bir genç yetenek. fenerbahçe'yle adı geçiyor ama 5 milyon euro + %20 sonraki satıştan pay teklifi kabul edilmedi deniyor. şuan kapmazsak ileride çok büyük paralar edecek, tahminim bize yâr olması çok zor
 • adı nedeniyle adam tayfa futbolculardandır.

  romanya futbolu son dönemde altyapıdan 90'lar gibi bir jenerasyon çıkardı. dennis man bu jenerasyonun en önemli oyuncularından olduğunu söylemekte fayda var. poor man's robben olduğunu düşünüyorum. fakir dediysek de bugün 13 milyon euroya parma'ya transfer olduğunu söyleyeyim. takipteyiz, çok büyük topçu olabilir. romanya ligindeki kadar alan bulamaz ama fuleli olup hem de set oyununda da iyi. baya baya potansiyel.

  önceleri becali takımı oyuncularını bize yazarlardı ama artık 13 milyon eurolar konuşuluyor. fenerbahçe ile adı anılsa da türk takımlarını aşan bir oyuncuydu. cılız bir adı geçmeyle genç yeteneği türkiye'de tanıdık.
 • söylenenlere göre galatasaray'ın almak istediği rumen forvet.

  29 ocak 2021 de parma'ya 13 milyon euroya transfer oldu. acaba galatasaray nasıl alacak merak ediyorum. morutan gibi ucuza kapatılabilirse güzel. ancak hali hazırda forvet kadromuz şişik. diagne var. halil kiralık alındı ama satın alma opsiyonu var. mustafa muhammed'e 2 milyon dolar kiralama bedeli verdik. 4 milyon dolar da satın alma opsiyonu var. o da kullanılacak deniliyor. alırken alıyoruz ama satmamız da gerekiyor.
 • basın toplantısında fatih terim'e yine bu oyuncuyu sordular, devre arasında yine romanya üzerinden yürüyüp ille de rumen olsun diyeceksek bunun yerine sağ bek andrei ratiu veya defansif ortasaha nicolas popescuya yönelsek daha iyi olur.
 • dünkü marsilya maçını abisi ve menajeri gs tribünlerinden izledi. ocak ayında, parma dışında bir takıma gidecekse sanırım bu galatasaray olacak. transferin şekli, külfeti ne olur bilinmez. belki ilk iki ay nasıl bir futbolcu olduğunu kimse çözemez; açıldığı zaman da boey, morutan ve feguli ile birlikte birlikte sağ kanat, sağ iç koridoru otobana çevirirler.

hesabın var mı? giriş yap