• gecen sene 4 yil 84 milyon$'lik teklifi reddedip bu sene 5.9 milyona kontrat yapinca tasak oglani oldu haliyle.

100-200 milyonun havalarda ucustugu bu donemde 6 milyon corba parasi tabi.

yine sunu unutmamak lazim bu seneye kadar yaklasik 77.5 milyon$'lik kontrat yapti.

facasi cizilse de daha 28 yasinda ve bu kontrati 1 yillik seneye yine bir seyler alabilir ya da yavastan isaiah thomas moduna gecer.

benim kredi kartina da 10$ faiz cakmislar moraller bozuk.
  • amcasi gerhard gibi mubarek. saga gidiyor bakiyor olmuyor, sola gidiyor bakiyor olmuyor, bir uçuncu yol buluyor.
  • bugün kendisiyle basketbol oynadığım fuleli guard. max 186-187 boyu var, tutarım len ben bunu diyorsun hatta derken adam seni geçiyor. kerata çok çabuk. daha önce profesyonellere karşı oynadım ama ilk kez bir nba oyuncusuyla oynama şerefine nail oldum. şutu tırttı söylemek lazım (nba guard'ı için), varsa yoksa drive. gördüğüm kadarıyla gayet mütevazi. çocukluğunun geçtiği şehre gelip ara ara oynuyormuş. bugün tesadüf bana denk geldi. adamı görünce koşmak için yaratıldığını anlıyorsun. normal bir insan bedeni yok arkadaşta.
  • dün gece oynanan washington wizards maçında attığı 3'lük sonrası zamanında gilbert arenas'ın yaptığı gibi gibi potaya sırtını dönmesiyle karizmayı tavan yaptırmıştır.
  • bu adam bile koftiyse bizim dixon'lar melih'ler nedir merak ediyorum.

turnuvanın en iyi 4-5 oyuncusundan biri net.
  • nba için bile oldukça çabuk bir ilk adımı ve ivmelenmesi var. court vision'ı kötü değil ama pek kullanmıyor. 80 kilo haliyle anca pas arası kovalıyor şimdilik, azıcık kütlelenmesi lazım dicem de boyu 1.90 bile değil, onu nasıl ayarlicaklar bilmiyorum. şutu çok iyi değil, mekaniği de eh, düzelebilir yani şutu.
    az biraz da olsa oturmuş bi dynasty'de olması onun için avantaj, oyunu heyecan verse de oturtması gereken baya bi şey var. court vision'ı geliştiremezse, ki maksimumu ne olur bilmiyorum, çift oyun kurucuyla oynamak zorunda kalır ya da hanesine en 2019 best 6th man award kupasını koyar.

önüme gelen her çaylak için de demek istemiyorum ama şut çalışsın allaşkına. avrupa şampiyonasında patlama yapar ama öyle ya da böyle.
  • lakers’ın teklif ettiği yıllık 24 milyon doları beğenmeyen avel oyuncu. daha fazlasını alabileceğine inanıyormuş. lotarya takımları bile buna 4 yıl 100 milyon bağlamaz.
  • boston celtics ile 5.9m$ karşılığında 1 yıllık sözleşme imzalamış.

lakers hamlesiyle kendi ayağına sıktı diyebiliriz. 20 milyonlardan buralara düştü. burda sonraki kontratının da çok iyi olacağını sanmıyorum. bu kadar piyasanın havada uçtuğu bi dönemde böylesine düşüş yaşamak başarı gerçekten tebrik ederim.
  • eurobasket 2015 almanya-ispanya maçının almanya adına yıldızı olan basketbolcu. ancak bizim spikerin ismini telaffuz etmesini duymamak için adama top gelsin istemiyorum neredeyse. almanca ismin telaffuzu şröder, yani baştaki sch kaosunu atlatınca neredeyse türkçe gibi okunuyor. arkadaş sch kısmını aşmış, ancak amerikan aksanı kasmaya devam edip, şrödığ dedikçe ağzına kürekle vurasım geliyor spikerin.
  • sezon ortasında lakers'ın 4 yıl-84 milyon dolar uzatma teklifini reddedip bugün an itibariyle boston'la 1 yıl-5.9 milyon dolara imzaladıktan sonra neler hissettiğini çok merak ediyorum. tabi ki boston ile olan anlaşması bile bizim gibi insanlar için absürd bir para fakat yine de insan neden amına koyim demeden duramıyor. neler düşünüp neye güvenip o 84 milyonluk kontratı kabul etmedi hakikaten hayret bir olay. bol bol bunun hakkında düşünebilir artık.
hesabın var mı? giriş yap