şükela:  tümü | bugün
  • los angeles'ta "cheese mushroom swiss burger" diyebilmek icin 25 kere tekrarlamaniz gereken abuk sabuk upuzun yemek isimlerine sahip, buna ragmen gayet lezzetli garsonlari ilgisiz yemek mekani..
  • yemeğin gelmesi hakkaten uzun sürer. garson genellemesi yapmadan en azından benim gittiklerimde en gözde retarded olanları servisteydi.
  • alkollu bir gece sonrasi klasigi...
  • (bkz: diner)
    amerika'da obezitenin neden bir sorun oldugunu merak edenlerin menuye bakinca, gelen yiyecekleri gorunce "haaaaa! anladim ben onu!" dedigi yer.
  • 7 24 acik lokantalari ile gecenin bir yarisi acikmissaniz cok ideal bir yerdir.
    nerdeyse her freeway cikisinda bir tane yer alir. pazar gunleri giderseniz kilise cikisi buraya ayinin devami gibi yemek yemege gelenler yuzunden yer bulma problemi olur.
  • kalamar, karides ve brownie'leri güzeldir. soutfield (detroit/michigan) subesine giderdim cokluk ile
  • icersinde 150 kilodan asagi kimseyi goremeyeceginiz, insanlarin yemek yerken kipirdayamadigi 1 km capli tabaklarda ufak bir afrika ulkesini doyurabilecek buyuklukte dunyanin en kalitesiz yaglariyla yapilmis super lezzetli yemekleri sunan yer. yalniz musteriler yarim dunyadan tam dunya boyutlarina gecme konusunda oylesine iddialilar ki oha adam kolunu kaldiramiyo gideyim yardim edeyim bari diye dusunmekten yemeginize konsantre olamazsiniz. isin guzel tarafi ise sirf catali agzina goturmeye calisirken bile bunca kalori harcamak mukellef bir egzersize esdeger oldugundan ne sizin acimaniza ne de onun sucluluk duygusu hissetmesine gerek kalmaz.
  • arabayla yapilan uzun seyahatlerde gecenin ucunde country fried steak ustune sundae yiyebileceginiz acayip bir yerdir. bombo$ ve kapkaranlik bir otoyoldan yanina parkedip icine girdiginizde kalabalik tiklim tiklim bir yere girmek boyut degi$tirmi$ hissi ya$atir, hani sanki space quest 3 oynuyorsunuz da monolith burger'de durmu$sunuz gibi.
  • en guzel olayi 24 saat kahvaltidir.. gerzek steak and shake ve bir cok yer kahvaltiyi 11 de sona erdirir..mozeralla cheese sticks uzerine philly melt ile gunun herhangi bir saatinde mide orgazmi ya$atir..
  • akşam yemeği yerine kahvaltı ediyorsunuz bu mekanda. zaten sloganlarıda ona benzer bir şeydi. bu mekanda nachos sipariş etmeyi düşünürseniz bunu ortaya söyleyin. zaten adı üstünde snacks başlığı altında. aslında snacks demişken bu mekanda sadece atıştırmalık yenerek bile doyulabilir. ohio shake gayet güzel ve bir insan için çok büyük bardakta geliyor. yinede acıkınca gidilebilecek en güzel kahvaltı yeri.