şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: mydent)
 • aynı zamanda tadı damakta kalan bir sunday munich parçası da olur kendisi;

  the stress is starting to show
  in what you call beautiful
  and i've looked around
  this whole small town
  for what you think you need
  for what you want from me
  and i keep coming up
  keep coming up empty

  shadowing to learn where there's a lack in teaching
  making all the noise of the shyest angels
  going down deep so deep i can't breathe
  and i don't regret a single thing i've seen
 • identi.ca isimli nadide anlık durum bildirimi servisi üzerinde yazılan girdilere verilen isim. twitter'ın tweet'ı identi.ca'nın dent'i gibi. hem isim hem de fiil olarak kullanılabilir.

  (bkz: biz bunları dent'lerimizde yazdık)
  (bkz: yine ne dent'ledin bakayım sen)
 • (bkz: dendan)
 • ucak bakiminde yapisalcilari en cok ugrastiran damage'lardan biri.

  gocuk olarak da cevirebiliriz, mesela ucagin leading edge'indeki slatlar da olabilir ya da radome'da. kus carpmasi, dolu yagmasi ya da bircok sebepten oturu gerceklesebilir.
 • muhtemelen alıp yürüyecek bir coin. geçen hafta yazacaktım ama kendim alayım diye yazmamıştım. ancak alınabilecek düzgün bir borsa bulamayınca vazgeçtim. yatırım tavsiyesi değildir.

  https://www.dentwireless.com/…essrelease-08-11-2017

  https://twitter.com/dentcoin
 • özel diş kliniklerinin adlarına eklenen son ek. (bkz: abbasdent diş kliniği)
 • hakkında hiç bir şey bilmeden, sırf en ucuz coinlerden diye gidip 500 tane aldığım, iki gündür %75 artışla kucoin borsasısın en yüksek artış gösteren alt coini oldu kendisi. belki sıradan bir pump olayıdır düşer, ama belki de düşse bile arada bir de böyle yüksek uçuşlara geçer diye buraya not düşmek istedim.

  kucoin refli linkim size bir şey kaybettirmez ama sayenizde bana küçük bayram şekerleri tattırabilir. görebildiğim kadarıyla binancenin referans olayından çok daha kazançlı ve eli bol bir referans sistemi var.
 • 0,07 dolar civarlarından fiyatlanmaktır bu vakitlerde daha yüksek fiyatlara ulaşacağını düşünüyorum çünkü;
  1) bu coin'in bir farkı var arkadaşlar diğer coinlerde göremediğim şekilde şu anda iostore da indirip kullanabileceğiniz bir teknolojiyi insanlara sunuyorlar.
  "mobile data ındustry" dedikleri bir alanda mobil data paylaşımını sağlayabilen ve bunun alışverişini de dent coin üzerinden yaptıkları bir uygulama bu.
  android'de şu anda uygulamaları yok sadece iostore dalar.fakat bu yılın şubat ayında android markete çıkacaklarını duyuruyorlar.ve kesinlikle bu artış için büyük bir gelişim.
  2)dediğim gibi borsadaki diğer coinler gelecek vaad ettiği için ya da edebileceği için değerleniyorlar bunun gibi aktif kullanılanı yok.bu benim çok dikkatimi çekti.dent coin'ni şu anda kullanabileceğiniz aktif bir pazar var.
  3)bir dolar'ın çok altında alırken onbinlerce alabilirsiniz ve zirve yapma olasılığı yüksek.kesinlikle pump yiyecektir ve bu da sizin karınızı realize etmenize olanak verecektir.
  kucoin'de satılıyor kendisi.kucoinden edinebilirsiniz.
  google a kucoin yazarak kayıt olabilirsiniz.
 • binance e 1 ay içinde girecektir. 700 satoshileri görecektir.

  bugun brezilya da kullanıma açılmıştır.