• ankara'da ostim içerisinde bir iş merkezinin zemin katında bulunan temiz bir diş kliniği. çalışanlar da güleryüzlü, ilgili ve nazik. genel olarak tavsiye edilir.
    implant yaptırmak için gittim. çok uygun bir fiyat aldım ve hafiften kıllandım açıkçası. çünkü bilinen orta sınıf bir implantı neredeyse yerli fiyatına yaptılar. mecbur güvendim ve kendimi emanet ettim. sonuçta implant takıldı ve şu anda iş görüyor.
    ilk haftalarda implant yeri şişme yaptı. iltihap oldu. antibiyotik kullanımını uzattık ve geçti. üzerine takılan diş de beklediğim estetik görünümden biraz uzakdı. tekrar düzelttirdik, nispeten daha iyi oldu. üst diş için ise 3-4 ay dişsiz bekledik. bu konularda çok tecrübeli değiller gibi geldi bana.
    eğer implant yaptıracaksanız iyi araştırın, her şeyi sorun. benim içimde hala kuşku var.
    ankara'da sahte implant yapan ve uygulayan bir sürü klinik tespit edildi. adamlar titanyum olması gereken kökü çelikten bile yapıyorlar. başta tutuyor fakat bir iki sene sonra sallanıyor deniyor. ben bi kere yaptırdım, bakalım göreceğiz..
hesabın var mı? giriş yap