şükela:  tümü | bugün
  • küresel diş endüstrisi için üretilen blockchain teknolojisini kullanan sanal para birimidir. diş alanında kullanılmak üzere tasarlanmış ve bu parayla entegreli olarak tıbbi ürünlerin alınıp satılabileceği platformlar oluşturulacakmış mış mış..

neyse şuan itibariyle 0.0009422 $ dan 722.000 tane alıp elimde patlamış gibi hissediyorum çünkü 0.0007390 $ a düştü, umarım eski haline geri döner elimden çıkartırım.

edit :

07.01.2018 09:30 an itibariyle rekor yaparak, 0,002613 oldu merak edenlere, yarı fiyatına sattım :(
  • yatırımlık altcoin olarak işaretlemiştim bunu vaktiyle. elimde 1 milyon kadar vardı arbitaj yapmak için kullanıyordum. son arbitaj işleminden sonra sahalardan biraz uzak kalınca ipin ucunu tamamen kaçırdığını fark ettim. 0.00000026 ltcye aldığım dcn şu an 0.00000400 ltc civarında işlem görüyor. kafamı mı duvara vurayım yoksa duvarı mı kafama bilemedim.

biraz alayım kenarda dursun diyorsanız buradan buyrun.

p.s. link refli değildir. refli link atan fetöcüdür.
  • şu an gayet sağlam bir şekilde ilerliyor. satın almak için henüz çok geç değil. bence çok olmasa da 200-300$ lık bir yatırım zararınıza olmaz.