şükela:  tümü | bugün
  • mecidiyeköy'de, güleryüzlü ve tecrübeli doktorları ile kaliteli hizmet verdiklerini kanal tedavim sayesinde görmüş olduğum diş kliniği.
  • diş hekimi korkusu olanlar gözü kapalı bu kliniğe gidebilirmiş, ben bugün bunu anladım.

    iğne, uyuşturma vs. bir yana telkinleri ile hastaları çok rahat ettirip operasyona hazırlıyorlar. fonda klasik müzik, her uygulanan adımı basit, anlaşılır şekilde iletiyorlar. aktardığım tecrübe 2 kanal tedavisi, köprü ve implant üzerinedir. bunca şeyi yaptırmış olmama ve tıpış tıpış kliniğin yolunu tutmama ben bile inanamıyorum. velhasıl kelam işlerinde çok başarılı ve hasta ilişkilerinde çok başarılı bir klinik kendileri.
  • hekimlerinin tamamı işinde titiz, hastalarına da ziyadesi ile ilgili olan diş kliniğidir. yıllarca dişlerinden mütemadiyen sıkıntı yaşayan biri olarak, her tedavi sürecinde maksimum çaba ve minimum acı ile ayrılıyor olmamın müsebbibidir.
  • güleryüzlü çalışanlara sahip diş kliniği. yaklaşık iki senedir tel tedavim için gidip geliyorum, memnunum doktorumdan.
    tedavi öncesinde oldukça yoğun bir araştırma yapmıştım; en son bir arkadaşımın tavsiyesiyle burayla görüştüm ve içime sindiği için tedaviyi burda yaptırmaya karar verdim.
    benzer süreçteki arkadaşlara önerebilirim, sorularınızı da cevaplayabilirim.