• alpaslan kılıç gibi usta bir ismi başhekim olarak kadrosunda bulunduran ağız ve diş sağlığı merkezi.

ayrıntılı bilgi için:
    http://www.dentopol.com/
  • (bkz: dentopoll)
  • buranın maltepe şubesi için konuşuyorum;çalışanlar aşırı rahat.bu kadar rahatlık bir yerden sonra sinirinizi bozuyor.bir de kanal tedavisini yapan hekim cumartesi çalışmıyormuş.ben iş çıkışı gideceğim için tüm diğer ki çalışan müşteriler randevuları doldurmuş.12 gün sonraya randevu verdi,dedim bırak başka yere geçiyorum.
  • garip bir işletme. muayene ücretine dahil olarak tedavini burada yaptıracağına dair kapora ve röntgen ücreti alınıyor. yani kontrole geldiğinizde röntgene ve tedaviye ihtiyacınız olmasa bile bu ücreti ödüyorsunuz.
    randevu almadan evvel telefondan bilgi almak için aradığımda muayenelerin başhekim gamze hanım tarafından yapıldığı söylendi, tercih sebebim de bu oldu ama muayene sırası geldiğinde hiç bir bilgi verilmeden direkt olarak başka bir doktora yönlendirdiler. randevuya geldiğim doktor hastanede yokmuş bile.
    muayeneyi yapan mine hanımsa oldukça ilgisizdi, düzgün kontrol bile yapmadan geçiştirdi.
    buranın sağlık kuruluşu olmasını geçtim pandemiden dolayı bile hijyen önlemi alınmamış. telefonda üst dezenfektesi, galoş kullanımı gibi önlemler alındığından bahsettiler, bunların olmaması bir yana muayene koltuğunun üzerine koruyucu dahi yoktu. sağlık önlemi olarak yalnızca giriş kapısında duran bir adet el dezenfektanına sahip.
    kalitesiz sağlık hizmetlerinin yanında dürüst de değiller. müşteri çekmek için yalan söylemekten çekinmiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap