şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni diş kliniği. suadiye dışında birçok yerde açılacağını suadiye açılışı sırasında öğrendim. siteleri burda: www.dentway.com.tr videoları şurda: http://www.youtube.com/watch?v=mgcsfc5lvpk bence noktayı koymuşlar. çok başarılı. tebrikler...
 • kesinlikle fazlasıyla memnun kaldığım özel diş kliniği. birçok şeyi paylaşmak istiyorum burası ile ilgili. diş hekimi konusunda kararsız kalanlar varsa, gözüm kapalı burayı öneririm.
  öncelikle pahalı. çünkü verdikleri hizmet alelade bir şey değil ve yaptıkları işlemlerin arkasında sonuna kadar duruyorlar. kaldı ki ağız konusunda gerçekten cimriliğe gerek olmamalı ve en iyi araştırmalar sonucunda hekim ile sağlıklı karar verilmeli.
  öncelikle arayıp randevu aldım suadiye kliniğinden. oldukça büyük bir klinikleri var. 6 diş odası sayabildim. diş doktoru olarak; doktorum arca baydar ve alper çıldır**, çocuk ağız ve diş uzmanı şule çıldır ve bunun dışında ortodonti, protez vs gibi uzmanlarını bünyesinde barındırıyor. güzel bir diş fırçalama ünitesi var. 2 sekreteri güler yüzlü bir şekilde sizi karşılıyor. derdinizi anlatıyorsunuz. odalardan birine geçiyorsunuz. gerginlikten ölürken doktorunuz geliyor. muayene edip yapılması gerekenlerin bir haritasını çıkarıyor. ''18 e kompozit dolgu, 28 e 20lik diş çekimi'' falan diyor. daha sonra muhasebe bölümüyle konuşuyorsunuz.

  uygun gelen işlemler için randevu alıp, benim için çok çok önemli olan 2 ön dişimi burada yaptırdım.
  böyle çok reklam gibi oluyor ama cidden aldığım hizmet hoşuma gittiği için sizlerle paylaşıyorum. gerisi size kalmış diyor, sağlıklı gülüşler diliyorum. *
 • kızılay'da yapılan yanlış bir dolgu sonrası olayın kanal tedavisi ihtiyacı doğurması sebebiyle olan arayışımda, female demon'ın tavsiyesi üzerine gidip oldukça memnun kaldığım klinik. özellikle arca baydar'ın hem sohbetinden hem de muayene sürecinden oldukça memnun kaldım. diğer çalışanları da oldukça ilgili ve güler yüzlü.

  herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

  http://www.dentway.com.tr/
 • kızımın ortodontik sorunu için arayış içindeyken keşfettim. gerçekten profesyonel çalışıyorlar. idil'e randevu alayım derken aynı gün kendime de aldım. çocuk diş hekimi şule hanım. daha önce de çocuk diş hekimine gitmiştik. böyle sempatik, çocuk seviyesine inebilen, çocuğu sakinleştiren bir diyalog için ayrıca eğitim alıyorlar sanki. çevremizden iyi referanslar olduğu için ortodonti tedavisine orada başlanacak. şimdilik erkenmiş ama eylülü bekleyeceğiz.

  ekip olarak çalışıyorlar ve gerçekten güven veriyorlar. ben alper beyden randevu almıştım. muayene sırasında diş etlerimdeki sorun için başka bir doktor hanıma konsülte etti. şu anda tedavimin bir kısmını alper bey yapıyor, bir kısmını da canan hanım. muayene sırasında, tedavi planında her ayrıntıyı açıklıyorlar ve olaya sizi de dahil ediyorlar.

  böyle özel kliniklere gidince kendi çalışma şartlarımla kıyaslıyorum ister istemez. valla böyle düzgün yerlerde çalışmak isterdim. cumartesi günü bile çalışabilirdim yani.
 • herşeyden önce size yaklaşımlarıyla, içten gülüşleriyle ve sizi müşteri değil de gerçekten hasta olarak görmeleriyle kendini belli eden, diş hekimim arca baydar'ın bulunduğu diş kliniği.

  herşeyden önce muayene için herhangi bir ücret almamaları, amaçlarının insanları tavuk gibi görüp yolma amaçlı olmadığını çok net gösteriyor. her gittiğimde güleryüzlü davranışları diş ağrılarımı unuttururken, kliniğin temizliği sizi gerçekten gönül rahatlığıyla oraya gitmeye itiyor.

  hiç eleştirin yok mu derseniz tabiki var. hiç bir sağlık kurumuyla anlaşma yapmamaları, fiyat konusundaki(hak etmelerine rağmen) yükseklikleri bence düzeltmeleri gereken noktalar.
 • dolgu yaptığı hastanın dilini kesmeyi başaran ve doğru düzgün açıklama dahi yapmadan dikiş atıp hastasını yolcu eden bir diş hekimini (bkz: arca baydar) bünyesinde barındıran diş kliniği. şikayet için arandıklarında ise özür dilemek yerine ukalaca “bilgilendirme için teşekkürler” minvalinde bir yanıt vererek konuyu kendilerince kapatmışlardır. aşırı yoğunluk ve zaman yönetimindeki başarısızlıkları nedeniyle doktorların hastadan hastaya koştukları bu klinikten uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.
 • 4 senedir imkanım oldukça bu kliniğe gidiyorum. kardeşim, arkadaşlarım, sözlükte mesajla ulaşan yazarlardan yani tavsiye ettiğim kişilerden hiç olumsuz yorum duymamıştım ta ki üstteki entryi görene kadar. facebook üzerinden doktor cevap vermiş ama burada da paylaşmak isterim. üstün körü iş yaptıklarını ne gördüm ne duydum. kişilerin itibarları zedelenmemesi adına, yazmış oldukları cevabı paylaşıyorum.

  ''diş tedavilerinde kullanılan döner aletlerin diş harici dudak, dil, yanak gibi yumuşak dokulara temas etmemesi için hekimler ve hemşireler olarak tüm önlemlerimizi almaya çalışıyoruz. fakat engelleyemediğimiz tek şey hastalarımızın yutkunma refleksleridir. hastanın, tedavi sırasında doğal olarak yutkunmayla dilinin hareket etmesi, dişine temas ettirdiğim döner alete dokunması sonucu yaralanmış ve anında acil tedavisi yapılarak kendisine tarafımdan bilgi verilmiştir. tedavi sonrasında da en başta hekim olarak ben, sonrasında ise hemşire ve sekreter arkadaşlarımla beraber hastamızın durumunu takip eder ve her ayrıntı ile ilgileniriz. ancak hasta ilgili tedavi sonrası süreçte hassasiyetle uyguladığımız bu takip sürecini ne yazık ki uygulayamadık. bu durumu aktarmak için bizi aradığınızda tedaviden memnun kalmadığınızı, geri kalan tedaviye devam etmeyeceğinizi incelik yapıp bize bildirdiğiniz için size teşekkür edilmiştir. bu teşekkürlerimizi konunun üstünü kapamak olarak yorumlamanız ve değerlendirme kısmında buna vurgu yapmanız sebebiyle açıklık getirmek istedim.''
 • arca baydar haricinde diğer doktorlarını tavsiye edebileceğim diş kliniği.
 • soyguncu. cocugunuzun disciye alismasi lazim adi altinda 3 seans sonrasi hic birsey yapmadan 1000 tl aldilar ve asil mevzuya gelinceye kadar 4 seans daha gelmeniz gerekiyor diyorlar.sacacak paraniz yoksa gitmeyin.