şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir kopya koruma sistemi.

  en son fifa 2015'te ea sports kullandı ve hala kırılamadı. gta 5 de bu koruma sistemiyle pc'ye gelecekmiş diyorlar.
 • aslen oyun koruma sistemi olmayıp oyun koruma sistemini koruyan ayrı bir katman gibi çalışan yazılım. çalıştırılabilir aktif drm dosyalarının değiştirilmesine, ters mühendislik yapılmasına karşı koruma sağlayarak oyunlarınn güvenlik sistemini güçlendirmektedir. bu işlemi yaparken 30gb oranına varan yazma/okuma hareketi gerçekleştirdiği üzere ssd disklerin ömrünü çürütmekte, klasik hdd sistemlerini ise sürekli çalışmaya zorlamaktadır. kırıldığına dair rivayetler vardır ama henüz tam bir kırılma yöntemi yoktur. ancak ubisoft'un orjinal oyununu bile çalıştırmayan saçma koruma sistemlerinin bile kırıldığını hatırlayanlar bu koruma duvarının da bir şekilde bypass edileceğini bilmektedir. mevzu bahis olan sadece zamandır.
 • 3dm tarafından kırılan koruma sistemidir.

  http://www.reddit.com/…_drm_finally_cracked_by_3dm/
 • bu nane tarafından korunan oyunları korsan oynarken diskimizi bozmaması için ne yapmamız gerektiğini merak ettiğim oyun. bilal'e anlatır gibi anlatacak arkadaşların bir mesaj uzağındayım. korsana karşıyım ama dragon age* gibi pc oyuncularını hiçe sayan bir oyuna da para verecek değilim.
 • bunu kullanan iki oyun olan lords of the fallen ve batman arkham knight cpy tarafından ortamlara akıtıldığına göre kırılmıştır. sorunsuz oynanabiliyor
 • son yaptıkları güncelleme neticesinde kırılamama statüsüne yeniden kavuşan drm. just cause 3 misal en son güncellenen versiyonu kullanıyor ve çıkışından itibaren 1 ay geçmesine rağmen kırılamadı.. 3dm adlı scene grubu sessiz. leecher lar umutsuz
 • bence cracker'lık eskisi gibi popüler bir iş olsaydı bu kadar dayanamazdı. bana göre bu işlerle uğraşan düzgün grup kalmadı. ortalık çinlilere falan kaldı. beri yandan kırılamayan oyunların sayısı arttıkça ganimet de artacaktır. sonra birilerinin illa ki ağzı sulanacaktır, bu kadar çok oyunu aynı anda kırıp isim yapmak isteyecektir. umarım birikenlerin aynı anda patladığı zamanı da görürüz.
 • rise of the tomb raider da bu lanet korumayla geldi. bir de kendini güncelliyor sürekli virüs gibi. bu sene de domuz gribi gibi sağlam diyorlar. tarih olmasını, hee bu da vardı dediğimiz günleri iple çekiyorum.