• hikmetinden sual olunmaz rabbimin dağına göre kar verdiğini gösteren ibretlik çizgi film.
    iyi yürekli, hak yolunda insanların yanına gelen mahlukat dinozor bile olsa, şerre dönmez, harama el uzatmaz, kul hakkı yemez, hatta kul bile yemez..
  • super cingılı olan bı chızgı fılmdı.
  • bi de sey versionu var onun
    ayshee the last fahishe..
    ilkokulda ki cocuklarin yaraticiligina bak bea
  • "denver the last dinosaur
    he's my friend & a whole lot more"
    $eklindedir $arkısı... :)
  • yaşayan son dinazorun acı dolu yaşam öyküsünün anlatıldığı, mina urgan'ın da kendisinden esinlendiği ermiş mahlukat denver'ın hikayesi...
  • çocukluğumda en sevdiğim çizgi filmlerden biriydi. cıngılı hâlâ cep telefonu melodimdir. o kadar severim yâni.

iyi niyetli, biraz safca bir yapıya sahipti. gel gör ki kıskandığım bir karakterdir kendisi. böyle spesifik özelliği olan karakterleri hep kıskanmışımdır. örneğin; ninja kaplumbağaları kıskanmam ama splinter usta'yı kıskanırım deli gibi. gidip donatello'yu kıskansam ondan 3 tane daha var şimdi. ama splinter aga'dan var mı başka? yok. denver da öyle. denver a/k/a the last dinosaur.. türünün son örneği lavuk.
    izledikçe kahrolurdum, derdim hep spesifik bir özellikleri var bunların. kendimle kıyaslardım. kendim dünya üzerindeki 200 milyon meksikalı'dan biri gibiyken, bu pis heriflerin işbu spesifik özelliklerine hep gıptayla bakmıştım.

çocukken ne güzel hep ters şapka takardım. o en azından beni bi' nebze de olsa farklı kılan bi' özellikti yahu. ters şapkalı bad boy dookan. ama artık o ters şapkalı dookan bile yok. şimdi bildiğin sabah kalkıp işine giden, akşam yorgun argın eve gelip birasını içip teleezyona veyahut bilgisayara bakan; homer simpson kafasındaki milyarlarca insandan biri oldum çıktım. iki nokta ve parantez açma işaretli üzülme haraketi yapmak istiyorum. ona da siz izin vermiyorsunuz. gideyim de msn'de birilerine üzülme işaretleri atayım.
  • beraber gezip tozdugu cocuklarla arkadasliktan ote biseyler yasayan subyanci dinozor. (bkz: he's my friend and a whole lot more)
  • pembe bi elektro gitari vardi bu pustun nasi isterdim kucukken, hep beverly hills'den sonra falan yayimlarlardi bunu. tum arkadaslari ayri bi tuberkiloz tipti.
  • devekusu yumurtalarina karsi gelistirdigim on yargimin sebebi olan bebek dinazor. suratini asip uzgun uzgun bakinca benim de icim acirdi. simdi yayinlasinlar, yine izlerim, bayilirim.
  • denvııır dı last daynızor
    şov mi dı vey ay nevır sooooooooov bifor!dın dın dın...
    diye bi bitişi olan cingıla sahip, mor güneş gözlükleriyle insanların arasına arışabilen yeşil dinozoru anlatan çizik.
hesabın var mı? giriş yap