şükela:  tümü | bugün
 • ayrica (bkz: depitak)
 • nedense pek tutulmayan bir marka..
  halbuki işe yaramayan bir sürü antiperspitant ürün deotak tan daha fazla satmaktadır..
  (bkz: bir mucize olarak reklam)
 • gerçekten de çok başarılı bir üründür. reklamına pek rastlamasam da her tür ürünü denemiş biri olarak bunun kalitesine hayran kalmışımdır. ayrıca normal deodorantınızı da kullanabiliyorsunuz bundan sonra. bu haftada 1 kere sürülüyor. mesela üstüne nive krem deo stick kullanınca en zorlu günlerde bile rahat rahat koşturabiliyorsunuz. alerjik bünyeli olanlara da iyi geliyor. deolardaki kimyevilerin alerji yapmasını epey önlüyor. class dismissed..
 • hassas ciltler için olan çeşidinin bile içerdiği lanolin ve alüminyum tuzlarıyla pek de hassas cilt dostu sayılmaz. yine alüminyum tuzları ter gözeneklerinin büzülmesini sağlar, o yüzden antiperspiranttır (terlemeyi önler), bu da özellikle hassas koltukaltı derisinde ters tepki riskini yükseltir.
 • gömleklerde iz bırakmayan süper icat.
 • asrın icadı. özellikle yazın ter kokusu nedir bilmezsin. bi tişörtü 2-3 gün giyersin* koltukaltın hiç ter kokmaz yani. o kadar mükemmel bir şeydir bu.
 • her insan evladının kullanması gereken büyük icat. öyle böyle değil... deodorantın falan adı anılamaz yani.

  bu güzide ürün genelde eczanelerde satılmakta ancak son zamanlarda rahatça bulamamaktan dem vurup eczacı şahsiyetlere sebebini sorduğumda, çok rağbet görmüyor, ürün de gitgide piyasadan çekiliyor dediler. beynimden vurulmuşa döndüm, başımdan aşağı kaynar sular döküldü, tüm eczanelerdeki deotakları alıp depolayasım geldi. piyasadan kalkması insanlık namına büyük bir kayıp olur kanımca. işbu sebeple deotak'ı sevip kullanalım, bilmeyenlere bildirelim, cümle alem otobüslerde rahat seyreyleyelim.
 • gross marketlerindeki ödeme kasaların yanında bulunan ciklet-şeker reyonlarının yerinde yer alması gereken ürün. hangi markete girdiysem kozmetik reyonunun en ücra yerinde görüyorum bu ürünü. neredeyse üvey evlat muamelesi yapılıyor arkadaş. o kadar çok göz boyayıcı ürün varki standlarda demek cidden bu işe yarıyor diye kuytuya itiliyor ya da adı caf caflı durmuyor diye arkalarda zor bulunuyor. ürünün kutusunda ne yazıyorsa doğru. ter kokusu yok oluyor, terliyorsunuz ama koku cidden yok. hatta gömleklerde tişörtlerde ya da üzerinizde ne varsa işte, terlediğinizde çıkan o beyaz lekeler yok oluyor. boyutuna göre azcık pahalı, 9.45'e satılıyor ama cidden bu parayı hakediyor. üzerinede kokusunu beğendiğiniz bir roll-on çektiniz mi ohh mis.
 • mucizevi ürün.
  bir ürün kullandım hayatım değişti resmen.
  aldığı paranın hakkını bu kadar mı verir bir ürün. çok küçük miktarlarda uyguluyorsunuz ve bir hafta boyunca misler gibi kokuyorsunuz. günlük hayatınızda deodorant, parfüm artık ne kullanıyorsanız kokusu asla ter kokusuyla karışıp rezil olmuyor.
  özellikle yaz ayların herkese zorla kullandımak lazım.
  fiyat konusuna gelince parfümerilerden 6,5 tl karşılığında satın alınabilir (büyük marketlerde 10tl'ye yaklaşıyor fiyatı)
 • gillette bunların tamamen şeffaf ve jel formunda olanlarını çıkarmış (en azından ben yeni haberdar oldum); mum tipinde ve bembeyaz olanlarının bütün avantajlarına sahip olmakla birlikte kıyafetlerinizde kesinlikle leke bırakmıyor. sürdükten saniyeler sonra cildiniz hiçbirşey sürmemişsiniz gibi normale dönüyor. eğer mum tipinde olanlardan almak zorunda kalmışsam nivea silver protect (neredeyse hepsini denedim, daha etkilisini görmüş değilim) ama bulabilirsem mutlaka gillette cool wave anti perspirant gel alıyorum. çok satıldığından mıdır az getirildiğinden midir bilmem, hipermarketlerde bile bayağı zor bulunuyor.