şükela:  tümü | bugün
  • ne bileyim özenti insandır. "seks yapmak", "ilişkiye girmek", "birlikte olmak" gibi batı ağzı ile konuşmak ne kadar samimi bilemiyorum.

düşünün ki biri karşınıza geçip "dün seks yaptım" diyor. ne kadar da özenti öyle değil mi? ya da yan masada genç bir hanım "onunla birlikte olduk" diye arkadaşına dert anlatıyor... insabın kulakları kanıyor bunları duyunca yauuv... deve kadar adam anısını anlatırken "ilk 18 yaşında ilişkiye girdim" falan diyor... güzel lisanımızda "mala vurmak,pilav kaşıklamak,depişmek, tömbermek, yiyişmek,kınkızlamak, skişmek" gibi tanımlar varken, ibne gibi "seks yapmak" nedir yahu?
  • insan hayvanıyla cima etmeyi* tercih eden kişidir.
  • ikisi de esasında aynı olayı anlatsa da biri insan gibi kibar bir dille anlatırken, diğeri kaba ve argo bir dildir. ayrıca (bkz: derdini sikeyim)
  • herkesin hayatına kimse garışamaz. meselam, ben bu şekil sevişirim. bu bayan şu şekil sevişir. şu, şekil sevişir.

https://m.youtube.com/watch?v=xgt-3z-vap0

rep +++ plz ;p
  • benim de kınadığım insanlar.*

ben ekseriyetle ringo cep isimli üstadın tabiri olan hoplatmak eylemini kullanıyorum. hem karşı tarafı triggerlıyor hem de kullanımı oldukça eğlenceli.

buradan leyla olmuş ringo cep'in ruhuna bir el fatiha!*
  • düşüncenle depişcem bu gece
  • hayvansi sex iyidir tutkuyu arttirir.