şükela:  tümü | bugün
  • sadece bir istek değil büyük bir haykırış.
    elimizi taşın altına koyalım dostlar, istanbul united'ı oluşturmayı başardıysak, tribün terörünü de temizleriz, haydi iş başa.

takımının yanında olamayacaksa taraftar o derbinin, o maçın ne anlamı var.
    deplasman yasağı kalksın cehennemde olsa, alevler içinden, mahalle maçında olsa karşı kaldırımdan haykırsın sevdalılar, sevdasını.

fenerbahçeliyim, hoş gelse gs taraftarı, sefa gelse.
  • tribünlerin bir süre içinde bulunmuş biri olarak benim kesinlikle karşı çıktığım kampanya.

tüm tribünlerde deplasman cesaret göstergesidir, oraya gidenin içindeki en büyük istek şerefi gibi gördüğü takımına zeval gelmeden onu korumak ve geri dönmektir.

şöyle bakıyorum da abi senede 2 maçı evden izleyelim de millet birbirini kesmesin doğramasın, ben 65 deplasmana gittim otobüsü taşladılar çektim sallamayı daldım aralarına diyen taraftarların olduğu tribünler yerine çocuğumu alıp gidebileceğim tribünler istiyorum.

futboldaki bir kısım sorunlar çözülene kadar buna izin vermek polisle taraftarı yüz yüze getirmek oluyor ne yazık ki.

yoksa ben de isterim gideyim takımımın her maçını içeride dışarıda izleyeyim destek olayım, ama bunu kardeşimle çocuğumla babamla yapabildiğim günleri görmek istiyorum. bu kalkınca tribünler daha çok terörize olacak gibi geliyor.
  • daha ekşisözlük'te birbirlerine sikerli sokarlı atar yapmadan iki satır yazamayan ergenlere, birbirlerinin kafalarını kırma imkanı verebileceği sebebiyle "desteklediğim" kampanyadır.
  • tamam kalktı. peki 1 kişi bile yaralanır ya da ölürse vebali kim olacak?
    ülkemizde bu yasak kalkmaz ve kalkamaz.
    olay çoktan bitmişti.