• kanaltürk televizyonunda bu akşamdan itibaren yayınlanmaya başlayan program.

(bkz: burada yapilmisi var)
    (bkz: mahser i cumbus)

çocuklar yetenekli bu belli ama keşke daha farklı bir formatta değerlendirilselerdi.
  • bir şirketin müşteri memnuniyetini sağlamasındaki en önemli alandır. özellikle fmcg sektöründe depo dogru yönettiğinde karlılık oranları tavan yaparken, yanlış yönetildiğinde çok zararlı çıkılabilir.
  • esenyurt'ta minibüs güzergahı üzerinde bir duraktır.
    -depo uzatır mısınız?
  • özellikle eurosport spikerlerinin deportivo la coruna için uygun gördükleri kısaltmadır, benzer şekilde maç özetlerini gösterirken galatasaray'a da kısaca "gala" derler.
  • jeanluc kisisinin cumartesi gecesi sahnesinde isil isil parladigi, kendisiyle gurur duydurdugu yer.

pek sirin, pek keyifli.
  • müşterinin ve insan yoğunluğunun çok olduğu yerlerde bazen tuvaletleri kamufile etmek için kullanılan yer. müşteri veya potansiyel müşteri çok sıkışmıştır, tuvalete girecek yer sorar siz yok dersiniz, gözucu ile taradığında karşılaştığı yegane kapalı kapı ya arşivdir ya da depodur. kamufilaj hilesidir kendisi. kapnın üzerine de arşiv veya depo yazılır ki kamufilaj tamamlansın.
  • skyturk kanalinda bir muzik programi. yani oyleymis az once ogrendim hatta su anda redd'in canli performansi gosteriliyor, ilgililere duyurulur.

edit: lan enter'a bastim program bitti. valla var lan boyle bir program. ben deli degilim!!
  • her bölümde en az 50 kez süper kelimesini söylemeden rahata erişemeyen bir sunucuya sahip program.
  • izlenildiğinde anında görüntü show un ne kadar başarılı olduğunu hissettiren program. ekipteki bir arkadaş** gerçekten iyi ama diğerlerinde ışık göremedim. oyunculukları ise kelimenin tam anlamıyla kötü. sunucuya hiç değinmeyeceğim. belki ilerde düzelir ama fazla amatörce geldi bana. umarım düzelirler de doğaçlama tiyatromuz gelişir.
  • silo'da depodur bi yerde, hakkını wermek lazımdır.
hesabın var mı? giriş yap